Přehled akcí: 2. pololetí 2016/17

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.2.
(St)
 

 

 
2.2.
(Čt)
 

 

 
3.2.
(Pá)
 

 

 
4.2.
(So)
 

 

 
5.2.
(Ne)
 

 

 
6.2.
(Po)
 

 

 
7.2.
(Út)
 

 

 
8.2.
(St)
 

 

 
9.2.
(Čt)
 

 

 
10.2.
(Pá)
 

 

 
11.2.
(So)
 

 

 
12.2.
(Ne)
 

 

 
13.2.
(Po)
 

 

 
14.2.
(Út)
 

 

 
15.2.
(St)
 

 

 
16.2.
(Čt)
 

 

 
17.2.
(Pá)
 

 

 
18.2.
(So)
 

 

 
19.2.
(Ne)
 

 

 
20.2.
(Po)
 

 

 
21.2.
(Út)
 

 

 
22.2.
(St)
 

 

 
23.2.
(Čt)
 

Poznámka:Přednáška PhDr. Svobody
Začátek od 12.30 hodin pro přihlášené zájemce - učebna technologie (stupňovka)

 
24.2.
(Pá)
 

 

 
25.2.
(So)
 

 

 
26.2.
(Ne)
 

 

 
27.2.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

 
28.2.
(Út)
 

 

 
1.3.
(St)
 

 

 
2.3.
(Čt)
 

 

 
3.3.
(Pá)
 

 

 
4.3.
(So)
 

 

 
5.3.
(Ne)
 

 

 
6.3.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

 
7.3.
(Út)
 

 

 
8.3.
(St)
 

 

 
9.3.
(Čt)
 

 

 
10.3.
(Pá)
 

 

Maturitní ples
Od 19.00 hodin - KC Střelnice.

4

 
11.3.
(So)
 

 

 
12.3.
(Ne)
 

 

 
13.3.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

 
14.3.
(Út)
 

 

 
15.3.
(St)
 

 

 
16.3.
(Čt)
 

 

 
17.3.
(Pá)
 

 

 
18.3.
(So)
 

 

 
19.3.
(Ne)
 

 

 
20.3.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

 
21.3.
(Út)
 

 

 
22.3.
(St)
 

 

 
23.3.
(Čt)
 

 

 
24.3.
(Pá)
 

 

 
25.3.
(So)
 

 

 
26.3.
(Ne)
 

 

 
27.3.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 
28.3.
(Út)
 

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 
29.3.
(St)
 

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 
30.3.
(Čt)
 

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 
31.3.
(Pá)
 

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 
1.4.
(So)
 

 

 
2.4.
(Ne)
 

 

 
3.4.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 
4.4.
(Út)
 

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 
5.4.
(St)
 

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 
6.4.
(Čt)
 

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 
7.4.
(Pá)
 

 

PZ MZ 2017
PZ MZ 2017 - pouze v dílnách

4

 

Odborná praxe
Odborná praxe 2. a 3. ročníků.

2, 3

 
8.4.
(So)
 

 

 
9.4.
(Ne)
 

 

 
10.4.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

 
11.4.
(Út)
 

12:00

MZ 2017 - Písemná práce - Český jazyk a literatura

4

 
12.4.
(St)
 

 

 
13.4.
(Čt)
 

Velikonoční prázdniny

 
14.4.
(Pá)
 

Velikonoční prázdniny

 
15.4.
(So)
 

 

 
16.4.
(Ne)
 

 

 
17.4.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

Velikonoční prázdniny

 
18.4.
(Út)
 

 

 
19.4.
(St)
 

 

 
20.4.
(Čt)
 

 

 
21.4.
(Pá)
 

Uzavření klasifikace 4. ročník

 
22.4.
(So)
 

 

 
23.4.
(Ne)
 

 

 
24.4.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

 
25.4.
(Út)
 

Klasifikační porada 4. roč.

 
26.4.
(St)
 

 

 
27.4.
(Čt)
 

2. kolo přijímacích zkoušek

 
28.4.
(Pá)
 

 

 
29.4.
(So)
 

 

 
30.4.
(Ne)
 

 

 
1.5.
(Po)
 

13:20-13:45

Provozní porada
učebna DVK

 

 
2.5.
(Út)
 

 

Písemné MZ 2017
MAT - didaktický test ANJ - písemná práce

4

 
3.5.
(St)
 

 

Písemné MZ 2017
ČJL - didaktický test ANJ - didaktický test

4

 
4.5.
(Čt)
 

 

 
5.5.
(Pá)
 

 

 
6.5.
(So)
 

 

 
7.5.
(Ne)
 

 

 
8.5.
(Po)
 

 

 
9.5.
(Út)
 

 

 
10.5.
(St)
 

 

 
11.5.
(Čt)
 

 

 
12.5.
(Pá)
 

 

 
13.5.
(So)
 

 

 
14.5.
(Ne)
 

 

 
15.5.
(Po)
 

 

 
16.5.
(Út)
 

 

 
17.5.
(St)
 

 

 
18.5.
(Čt)
 

 

Prezentace PZ MZ 2017

4

 
19.5.
(Pá)
 

 

Prezentace PZ MZ 2017

4

 
20.5.
(So)
 

 

 
21.5.
(Ne)
 

 

 
22.5.
(Po)
 

 

Svatý týden 4. roč.

4

 
23.5.
(Út)
 

 

Svatý týden 4. roč.

4

 
24.5.
(St)
 

 

Svatý týden 4. roč.

4

 
25.5.
(Čt)
 

 

Svatý týden 4. roč.

4

 
26.5.
(Pá)
 

 

Svatý týden 4. roč.

4

 
27.5.
(So)
 

9:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 
28.5.
(Ne)
 

9:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 
29.5.
(Po)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

4

 

Malovací týden

2

 
30.5.
(Út)
 

14:30

Exkurze UO
Exkurze do Komerční slévárny Turnov.

Hloušek
Mikule T. (3), Svobodová Š. (3), Turek F. (3), Vlasáková T. (3)

 

Malovací týden

2

 

Ústní maturitní zkoušky

4

 
31.5.
(St)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

4

 

Malovací týden

2

 
1.6.
(Čt)
 

 

Malovací týden

2

 
2.6.
(Pá)
 

 

Malovací týden

2

 
3.6.
(So)
 

 

Kováři - Liteň
Setkání kovářů v Litni.

 

 
4.6.
(Ne)
 

 

Kováři - Liteň
Setkání kovářů v Litni.

 

 
5.6.
(Po)
 

 

 
6.6.
(Út)
 

 

 
7.6.
(St)
 

 

 
8.6.
(Čt)
 

 

Festival řemesel Kutná Hora.

Mašek Jiří

 
9.6.
(Pá)
 

 

 
10.6.
(So)
 

 

 
11.6.
(Ne)
 

 

 
12.6.
(Po)
 

 

 
13.6.
(Út)
 

 

 
14.6.
(St)
 

 

 
15.6.
(Čt)
 

 

 
16.6.
(Pá)
 

Předávání maturitního vysvědčení 13.00 hodin

 
17.6.
(So)
 

 

 
18.6.
(Ne)
 

 

 
19.6.
(Po)
 

9:00

Fotografování tříd.

1.A, 1.B, 2, 3

 

Ybbsitz
Dodělání nedokončené práce v Ybbsitz.

Nikendey Václav
Jeníček J. (3), Mikula J. (3), Novotný P. (2)

 

Přijímací zkoušky VOŠ

 

 
20.6.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky VOŠ

 

 

Ybbsitz
Dodělání nedokončené práce v Ybbsitz.

Nikendey Václav
Jeníček J. (3), Mikula J. (3), Novotný P. (2)

 
21.6.
(St)
 

 

Ybbsitz
Dodělání nedokončené práce v Ybbsitz.

Nikendey Václav
Jeníček J. (3), Mikula J. (3), Novotný P. (2)

Výstava klauzurních prací.
Společenský sál školy. Zajišťuje: Z. Janevová.

 
22.6.
(Čt)
 

 

 
23.6.
(Pá)
 

 

Projektový den pro ZŠ 28. října.

 

Uzavření klasifikace za 2. pololetí

 
24.6.
(So)
 

 

 
25.6.
(Ne)
 

 

 
26.6.
(Po)
 

 

Absolutorium VOŠ

V3

 
27.6.
(Út)
 

 

Absolutorium VOŠ

V3

 

Zahraniční zájezd 3. ročníku.

3
Marák Jiří, Šolcová Naděžda, Válek Jaroslav

Klasifikační porada

 
28.6.
(St)
 

 

Zahraniční zájezd 3. ročníku.

3
Marák Jiří, Šolcová Naděžda, Válek Jaroslav

 
29.6.
(Čt)
 

8:00

Filmové představení "Masaryk"

1.A, 1.B, 2, 3

 
30.6.
(Pá)
 

Ukončení školního roku

 
1.7.
(So)
 

 

 
2.7.
(Ne)
 

 

 
3.7.
(Po)
 

 

 
4.7.
(Út)
 

 

 
5.7.
(St)
 

 

 
6.7.
(Čt)
 

 

 
7.7.
(Pá)
 

 

 
8.7.
(So)
 

 

 
9.7.
(Ne)
 

 

 
10.7.
(Po)
 

 

 
11.7.
(Út)
 

 

 
12.7.
(St)
 

 

 
13.7.
(Čt)
 

 

 
14.7.
(Pá)
 

 

 
15.7.
(So)
 

 

 
16.7.
(Ne)
 

 

 
17.7.
(Po)
 

 

 
18.7.
(Út)
 

 

 
19.7.
(St)
 

 

 
20.7.
(Čt)
 

 

 
21.7.
(Pá)
 

 

 
22.7.
(So)
 

 

 
23.7.
(Ne)
 

 

 
24.7.
(Po)
 

 

 
25.7.
(Út)
 

 

 
26.7.
(St)
 

 

 
27.7.
(Čt)
 

 

 
28.7.
(Pá)
 

 

 
29.7.
(So)
 

 

 
30.7.
(Ne)
 

 

 
31.7.
(Po)
 

 

 
1.8.
(Út)
 

 

 
2.8.
(St)
 

 

 
3.8.
(Čt)
 

 

 
4.8.
(Pá)
 

 

 
5.8.
(So)
 

 

 
6.8.
(Ne)
 

 

 
7.8.
(Po)
 

 

 
8.8.
(Út)
 

 

 
9.8.
(St)
 

 

 
10.8.
(Čt)
 

 

 
11.8.
(Pá)
 

 

 
12.8.
(So)
 

 

 
13.8.
(Ne)
 

 

 
14.8.
(Po)
 

 

 
15.8.
(Út)
 

 

 
16.8.
(St)
 

 

 
17.8.
(Čt)
 

 

 
18.8.
(Pá)
 

 

 
19.8.
(So)
 

 

 
20.8.
(Ne)
 

 

 
21.8.
(Po)
 

 

 
22.8.
(Út)
 

 

 
23.8.
(St)
 

 

 
24.8.
(Čt)
 

9:00-10:15

Úvodní porada
Povinná pro všechny pro zaměstnance

 

10:30-11:30

Školení BOZP
Povinné pro všechny zaměstnance

 

12:00-12:30

Školení řidičů služebních aut

 

12:30-13:30

Provozní porada VOŠ
Povinná pro všechny pedagogy VOŠ

 

12:30-13:30

Schůzka třídních učitelů

Brožek Pavel, Janevová Zuzana, Kocourek František, Marák Jiří, Šída Ondřej, Šubertová Renata

 
25.8.
(Pá)
 

10:00-12:30

Jednání o tvorbě ŠAPu
Účast pracovnice NÚV Mgr. Černé

Brandejská Jana, Friebelová Iveta, Kocourek František, Rulcová Jana, Šída Ondřej, Šubertová Renata, Zemín Jiří

 

Hefaistos
Hrad Helfštýn

Janevová Zuzana, Krejčová Jana, Marák Jiří, Mastník Jan, Válek Jaroslav

 
26.8.
(So)
 

 

Hefaistos
Hrad Helfštýn

Janevová Zuzana, Krejčová Jana, Marák Jiří, Mastník Jan, Válek Jaroslav

 
27.8.
(Ne)
 

 

Hefaistos
Hrad Helfštýn

Janevová Zuzana, Krejčová Jana, Marák Jiří, Mastník Jan, Válek Jaroslav

 
28.8.
(Po)
 

13:00-14:00

Schůzka - projekt "Šablony"
Účast všech pedagogů, kteří jsou do projektu zapojeni - blíže viz úvodní porada

Šubertová Renata

Absence: Mašek, Zajíc V. Zubko

 
29.8.
(Út)
 

13:00-14:00

Jednání předmětové komise

Brandejská Jana, Friebelová Iveta, Janevová Zuzana, Kocourek František, Rulcová Jana, Šída Ondřej, Šubertová Renata

Absence: Mašek, Zubko, Zajíc V.

 
30.8.
(St)
 

9:00-14:00

Seminář Mgr.Veselé - Liberec
"Jednání s nespokojenými rodiči"

Šubertová Renata

14:00-15:00

Zasedání školské rady SUPŠ a VOŠ Turnov

 

Absence: Mašek, Zubko

 
31.8.
(Čt)
 

Absence: Mašek, Zubko, Friebelová

21.8.2017 (15:10)

Zpracováno v systému Bakaláři