Přehled akcí: 25.6. - 1.7.2018 (26. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
25.6.
 

8:00-13:00

Exkurze - Mincovna Jablonec n. Nisou
Povinná účast pro žáky zaměření RK 2. a 3. ročník

Šída Miroslav, Zemín Jiří

8:00-14:30

Absolutorium VOŠ

Friebelová Iveta, Kmošek Jiří, Nikendey Václav, Ouřada Vojtěch, Prášil Jaroslav, Sedmík Josef
2.B

Absence: Brožek, Mašek, Marák, Mastník
Autoprovoz: auto č. 1-Kmošek-Kutná Hora od 13.00 hod.
auto č. 1 - Jablonec n. Nisou (Zemín) do 13.00 hod.
Pronájem společenského sálu - ZUŠ Turnov - 17.00 - 19.30 hod.

 
Út
26.6.
 

8:30-12:00

Plavecký areál Maškovka
Vstup zdarma. Školní akce pro všechny žáky povinná. Sraz všech ve vestibulu v 8.30 hodin!

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3
Janevová Zuzana, Jiřičková Eva, Kocourek František, Skalický Bohumil, Šída Ondřej

13:00

Provozní porada a klasifikační porada za 2. pololetí
Účast všech pedagogů nutná!

 

Absence: Brožek, Nikendey, Marák, Mastník
Poloprudská - od 9.30 hod. lékař

 
St
27.6.
 

7:50-13:00

"Lidová architektura Turnovska"
Školní akce v rámci výuky VYP povinná pro třídu 1. A, 2. B a 2. A

1.A, 2.A, 2.B
Kocourek František, Szalay David, Šída Ondřej

7:50-13:00

Třídní výlet vč. exkurze - Turnov

3
Janevová Zuzana, Krejčová Jana

 

Třídní výlet
(čas i místo bude upřesněno v pondělí 25.6.)

1.B
Šubertová Renata

Absence:Brožek, Mastník, Brandejská, Marák
Skalický; Poloprudská - seminář Liberec

 
Čt
28.6.
 

8:00-10:00

Filmové představení
Učebna DVK

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3
Janevová Zuzana, Jiřičková Eva, Kocourek František, Šída Ondřej, Šubertová Renata

10:00-12:00

Úklid kmenových učeben

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3
Janevová Zuzana, Jiřičková Eva, Kocourek František, Šída Ondřej, Šubertová Renata

Absence: Brožek, Mašek, Marák, Brandejská
Skalický, Šubertová - od 11.00 hodin

 

29.6.
 

7:50- 8:35

Ukončení školního roku
Mj. rozdání vysvědčení žákům všech tříd v jejich kmenových učebnách

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3
Janevová Zuzana, Knížková Renáta, Kocourek František, Šída Ondřej, Šubertová Renata

10:00

Schůzka se školníkem

Šubertová Renata

13:00

Nástup firmy MKhlas s.r.o. - instalace školního rozhlasu

Šubertová Renata

Absence: Brožek, Mašek, Marák, Brandejská
Skalický

 
So
30.6.
 

 

 
Ne
1.7.
 

 

22.6.2018 (10:56)

Zpracováno v systému Bakaláři