(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  1.A  (Brandejská Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

ANJ (VYP1)
Mle
(1.B)

ANJ (VYP1)
Mle
(2.B)

PG (VYP1)
Koc
(ITZS)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

 

FYZ
Kní
(3.A)

VYP (VYP1)
Jiř
(2.A)

VYP (VYP1)
Jiř
(2.A)

VYP (VYP1)
Jiř
(2.A)

 

PCV (ZL1)
Lau
(DZ1/)

PCV (ZL1)
Lau
(DZ1/)

PCV (ZL1)
Lau
(DZ1/)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

ANJ (VYP2)
Mle
(2.B)

ANJ (VYP2)
Mle
(2.B)

PCV (ZL2)
Jan
(DZ2/)

PCV (ZL2)
Jan
(DZ2/)

PCV (ZL2)
Jan
(DZ2/)

 
Ú
t

 

 

MAT
Bra
(1.A)

TEP
Bra
(1.A)

TEP
Bra
(1.A)

VYP (VYP1)
Jiř
(2.A)

VYP (VYP1)
Jiř
(2.A)

VYP (VYP1)
Jiř
(2.A)

 

ITZ (VYP1)
Koč
(ITZN)

ITZ (VYP1)
Koč
(ITZN)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

   

PG (VYP2)
Koc
(ITZS)

ITZ (VYP2)
Koč
(ITZS)

ITZ (VYP2)
Koč
(ITZS)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

 
S
t

 

 

TEV (Chl)
Ska
(TV)

TEV (Chl)
Ska
(TV)

ZEK
Bra
(1.A)

ČJL
Jiř
(2.A)

CHE
Nik
(3.A)

TECH
ZaO
(3.A)

TH
Bra
(1.A)

FYZ
Kní
(3.A)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

 

PCV (ZL1)
Lau
(DZL1)

PCV (ZL1)
Lau
(DZL1)

PCV (ZL1)
Lau
(DZL1)

PCV (ZL2)
Jan
(DZL2)

PCV (ZL2)
Jan
(DZL2)

PCV (ZL2)
Jan
(DZL2)

 
Č
t

 

 

ANJ (VYP1)
Mle
(2.B)

ANJ (VYP2)
Mle
(2.B)

DVK
Ska
(4)

MAT
Bra
(1.A)

PIS
Jiř
(2.A)

PIS
Jiř
(2.A)

 

TEV (Dív)
Kní
(TV)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

     

 
P
á

 

 

ČJL
Jiř
(2.A)

TECH
ZaO
(3.A)

OBN
Šub
(2.B)

DVK
Ska
(4)

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  1.B  (Šolcová Naděžda)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

ANJ (VYP1)
Šol
(1.B)

ANJ (VYP1)
Šol
(1.B)

PIS
Bro
(2.B)

PIS
Bro
(2.B)

TECH
ZaO
(3.A)

 

CHE
Nik
(2.B)

FYZ
Kní
(3.A)

ITZ (VYP2)
Koč
(ITZS)

ITZ (VYP2)
Koč
(ITZS)

 

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

 
Ú
t

 

 

TEV (Dív)
Drah
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

TEP
Rul
(2.B)

TEP
Rul
(2.B)

 

FYZ
Kní
(3.A)

ANJ (VYP1)
Šol
(1.B)

ITZ (VYP1)
Koč
(ITZN)

ITZ (VYP1)
Koč
(ITZN)

 

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

 
S
t

 

 

ANJ (VYP2)
Šol
(1.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

PG (VYP1)
Koc
(ITZS)

MAT
Bra
(1.A)

TH
Šol
(1.B)

ČJL
Maš
(1.A)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

 

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

ANJ (VYP2)
Šol
(1.B)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

 
Č
t

 

 

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

DVK
Ska
(4)

MAT
Bra
(1.A)

ČJL
Maš
(2.B)

 

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

   

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

ANJ (VYP2)
Šol
(1.B)

PG (VYP2)
Koc
(ITZS)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

 
P
á

 

 

TECH
ZaO
(3.A)

OBN
Šub
(2.B)

DVK
Ska
(4)

ZEK
Bra
(1.A)

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  2.A  (Mašek Jiří)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Zub
(DZL1)

PCV (ZL1)
Zub
(DZL1)

PCV (ZL1)
Zub
(DZL1)

 

ANJ
Šol
(1.B)

CHE
Koč
(4)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

 

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

 
Ú
t

 

 

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

DVK
Ska
(4)

MAT
Bra
(1.A)

DVK
Ska
(4)

 

ANJ
Šol
(1.B)

OBN
Maš
(2.B)

ITZ (UZ)
Koc
(ITZS)

PG (UZ)
Koc
(ITZS)

 

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

TECH (ZL)
Frie
(3.A)

TECH (ZL)
Frie
(3.A)

 
S
t

 

 

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

ČJL
Jiř
(2.A)

           

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

 
Č
t

 

 

MAT
Bra
(1.A)

ČJL
Jiř
(2.A)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

DVK
Ska
(4)

 

PG (UZ)
Koc
(ITZN)

TH
Maš
(2.A)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

 

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

ITZ (ZL)
Koč
(ITZS)

 
P
á

 

 

EKO
Bra
(1.A)

ANJ
Šol
(1.B)

TECH (UZ)
Zem
(3.A)

TECH (UZ)
Zem
(3.A)

               

PG (ZL)
Koc
(ITZS)

PG (ZL)
Koc
(ITZS)

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  2.B  (Brožek Pavel)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

 

DVK
Ska
(4)

ANJ
Šol
(1.B)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

 

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

PG (VYP1)
Koc
(ITZS)

PG (VYP1)
Koc
(ITZS)

 
Ú
t

 

 

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

MAT
Bra
(1.A)

ANJ
Šol
(1.B)

EKO
Bra
(1.A)

 

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

 

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

PG (VYP2)
Koc
(ITZS)

PG (VYP2)
Koc
(ITZS)

TECH (BR)
Frie
(3.A)

TECH (BR)
Frie
(3.A)

 
S
t

 

 

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

DVK
Ska
(4)

 

ANJ
Šol
(1.B)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

 

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

ITZ (VYP1)
Koc
(ITZS)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

 
Č
t

 

 

ČJL
Jiř
(2.A)

MAT
Bra
(1.A)

OBN
Jiř
(2.A)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

TH
Bro
(2.B)

DVK
Ska
(4)

CHE
Koč
(3.A)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

 

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

 
P
á

 

 

ITZ (VYP2)
Koc
(ITZS)

ČJL
Jiř
(2.A)

TECH (UZ)
Zem
(3.A)

TECH (UZ)
Zem
(3.A)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

             

TECH (RK)
Zem
(3.A)

TECH (RK)
Zem
(3.A)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  3.A  (Kocourek František)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

ANJ
Kou
(3.A)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

 

ANJ
Kou
(1.A)

OBN
Maš
(1.A)

TECH (UZ)
Nik
(3.A)

TECH (UZ)
Nik
(3.A)

 

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

DSG (ZL)
ŠídO
(ITZN)

DSG (ZL)
ŠídO
(ITZN)

 
Ú
t

 

 

ITZs (ITZs)
Koc
(ITZS)

ITZs (ITZs)
Koc
(ITZS)

ČJL
Maš
(2.A)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

 

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

 

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

 
S
t

 

 

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

ČJL
Maš
(2.A)

ČJL
Maš
(2.A)

DVK
Ska
(4)

 

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

 

PCV (ZL)
Lau
(DZL)

PCV (ZL)
Lau
(DZL)

PCV (ZL)
Lau
(DZL)

PCV (ZL)
Zub
(DZL)

PCV (ZL)
Zub
(DZL)

PCV (ZL)
Zub
(DZL)

 
Č
t

 

   

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

TH
Koc

ANJ
Kou
(1.A)

ANJ
Kou
(1.B)

DSG (UZ)
ŠídO
(ITZN)

DSG (UZ)
ŠídO
(ITZN)

 

PCV (ZL)
Jan
(DZL)

PCV (ZL)
Jan
(DZL)

PCV (ZL)
Jan
(DZL)

PCV (ZL)
Krej
(DZL)

PCV (ZL)
Zub
(DZL)

TECH (ZL)
Frie
(3.A)

TECH (ZL)
Frie
(3.A)

 
P
á

 

 

DVK
Ska
(4)

DVK
Ska
(4)

EKO
Bra
(1.A)

                 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  3.B  (Šída Ondřej)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

DSG (RK)
ŠídO
(ITZN)

DSG (RK)
ŠídO
(ITZN)

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

 

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

 

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

DSG (BR)
ŠídO
(AUO)

DSG (BR)
ŠídO
(ITZN)

ITZs (ITZs)
Koc
(ITZS)

TECH (UZ)
Nik
(3.A)

TECH (UZ)
Nik
(3.A)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

DSG (UZ)
ŠídO
(AUO)

DSG (UZ)
ŠídO
(ITZN)

 
Ú
t

 

 

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

TECH (RK)
Zem
(3.A)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

 

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

 

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

 
S
t

 

 

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

ANJ
Šol
(1.B)

ANJ
Šol
(1.B)

ČJL
Maš
(3.A)

DVK
Ska
(4)

 

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

TH
ŠídO
(AUO)

   

ITZs (ITZs)
Koc
(ITZS)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

 
Č
t

 

 

ANJ
Šol
(1.B)

DVK
Ska
(4)

ČJL
Maš
(3.A)

ČJL
Maš
(3.A)

DVK
Ska
(4)

ANJ
Šol
(1.B)

 

OBN
Maš
(2.A)

EKO
Bra
(1.A)

TECH (RK)
Zem
(1.A)

TECH (BR)
Frie
(3.A)

 

TECH (BR)
Frie
(3.A)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

 
P
á

 

 

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

             

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  4  (Janevová Zuzana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

TECH (BR) Frie (3.A)

TECH (BR) Frie (3.A)

DVK
Ska
(4)

ČJL
Maš
(2.A)

ČJL
Maš
(2.A)

 

PCV (BR) ZajV (DBR)

PCV (BR) ZajV (DBR)

PCV (BR) ZajV (DBR)

PCV (BR) ZajV (DBR)

 

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

TECH (UZ) Nik (1.A)

TECH (UZ) Nik (1.A)

PCV (UZ) Mar (DUZ)

PCV (UZ) Mar (DUZ)

PCV (UZ) Mar (DUZ)

PCV (UZ) Mar (DUZ)

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

TECH (ZL) Frie (3.A)

TECH (ZL) Frie (3.A)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (UO) Ture (DUOZ)

PCV (UO) Ture (DUOZ)

PCV (ZL2) Krej (DZL2)

PCV (ZL2) Krej (DZL2)

PCV (ZL2) Krej (DZL2)

PCV (ZL2) Krej (DZL2)

   

PCV (UO) Ture (DUOZ)

PCV (UO) Ture (DUOZ)

PCV (UO) Ture (DUOZ)

 

 
Ú
t

 

 

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

DVK
Ska
(4)

TECH (BR) Frie (3.A)

TH
Jan
(4)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

 

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

TECH (RK) Zem (ITZN)

PCV (ZL2) Jan (DZL2)

PCV (ZL2) Jan (DZL2)

PCV (ZL2) Jan (DZL2)

PCV (ZL2) Jan (DZL2)

TECH (UZ) Nik (1.B)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UO) Ture (DUOZ)

PCV (UO) Ture (DUOZ)

PCV (UO) Ture (DUOZ)

PCV (UO) Ture (DUOZ)

TECH (ZL) Frie (3.A)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

         

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

         

 
S
t

 

 

ČJL
Maš
(2.A)

EKO
Bra
(1.A)

DVK
Ska
(4)

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

OBN
Maš
(2.B)

 

NAV (BR) ŠídO (AUO)

NAV (BR) ŠídO (AUO)

NAV (BR) ŠídO (AUO)

ANJ (Dív)
Šol
(1.B)

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

TECH (UO)
Hlo
(4)

NAV (RK) Bro (ARK)

NAV (RK) Bro (ARK)

NAV (RK) Bro (ARK)

NAV (UZ) Sza (AZL2)

NAV (UZ) Sza (AZL2)

NAV (UZ) Sza (AZL2)

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

ANJ (ITZs)
Šol
(1.B)

NAV (ZL) Stu (AZL)

NAV (ZL) Stu (AZL)

NAV (ZL) Stu (AZL)

TECH (UO)
Hlo
(4)

NAV (UO) ŠídO (AUO)

NAV (UO) ŠídO (AUO)

NAV (UO) ŠídO (AUO)

TECH (UO)
Hlo
(4)

     

 
Č
t

 

 

TEV (Dív)
Drah
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

ANJ (MATs)
Šol
(1.B)

ANJ (MATs)
Šol
(1.B)

 

PCV (BR) ZaO (DBR)

PCV (BR) ZaO (DBR)

PCV (BR) ZaO (DBR)

PCV (BR) ZaO (DBR)

PCV (BR) ZaO (DBR)

 

TECH (RK) Zem (3.A)

TECH (RK) Zem (3.A)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (RK) ŠídM (DRK)

PCV (UZ) Val (DUZ)

PCV (UZ) Val (DUZ)

PCV (UZ) Val (DUZ)

PCV (UZ) Val (DUZ)

PCV (UZ) Val (DUZ)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

ANJ (Chl)
Šol
(1.B)

ANJ (ITZs)
Šol
(1.B)

ITZs (ITZs)
Koč
(ITZS)

ITZs (ITZs)
Koč
(ITZS)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL1) Zub (DZL1)

PCV (ZL2) Krej (DZL2)

PCV (ZL2) Krej (DZL2)

PCV (ZL2) Krej (DZL2)

PCV (ZL2) Krej (DZL2)

PCV (ZL2) Krej (DZL2)

 
         

 
P
á

 

 

NAV (BR) ŠídO (AUO)

NAV (BR) ŠídO (AUO)

NAV (BR) ŠídO (AUO)

NAV (BR) ŠídO (AUO)

NAV (BR) ŠídO (AUO)

             

NAV (RK) Bro (ARK)

NAV (RK) Bro (ARK)

NAV (RK) Bro (ARK)

NAV (RK) Bro (ARK)

NAV (RK) Bro (ARK)

NAV (UZ) Sza (AZL2)

NAV (UZ) Sza (AZL2)

NAV (UZ) Sza (AZL2)

NAV (UZ) Sza (AZL2)

NAV (UZ) Sza (AZL2)

NAV (ZL) Stu (AZL)

NAV (ZL) Stu (AZL)

NAV (ZL) Stu (AZL)

NAV (ZL) Stu (AZL)

NAV (ZL) Stu (AZL)

NAV (UO) ŠídO (AUO)

NAV (UO) ŠídO (AUO)

NAV (UO) ŠídO (AUO)

NAV (UO) ŠídO (AUO)

NAV (UO) ŠídO (AUO)

         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  BCA1  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

ŘTE
Frie
(DVOŠ)

ŘTE
Frie
(DVŠ1)

ŘTE
Frie
(DVŠ1)

ŘTE
Frie
(DVŠ1)

ŘTE
Frie
(DVŠ1)

ŘTE1
Ouř
(DVOŠ)

ŘTE1
Ouř
(DVOŠ)

 

ŘTE1
Pra
(DVOŠ)

ŘTE1
Pra
(DVŠ1)

ŘTE1
Pra
(DVŠ1)

 

VCV1
Sed
(DVK)

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  BCA2  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

             

ŘTE3
Ger
(DVOŠ)

ŘTE3
Ger
(DVŠ1)

ŘTE3
Ger
(DVŠ1)

ŘTE3
Ger
(DVŠ1)

ŘTE3
Pra
(DVŠ1)

ŘTE3
Pra
(DVŠ1)

 
Ú
t

 

   

VCV3
Sed
(DVK)

           

SEP1
Nik
(DVOŠ)

SEP1
Nik
(DVOŠ)

SEP1
Nik
(DVOŠ)

SEP1
Nik
(DVOŠ)

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  BCA3  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

             

SEP3
Ger
(DVOŠ)

SEP3
Ger
(DVŠ1)

SEP3
Ger
(DVŠ1)

SEP3
Ger
(DVŠ1)

SEP3
Pra
(DVŠ1)

SEP3
Pra
(DVŠ1)

 
Ú
t

 

 

VDO1
Sed
(DVK)

VCV5
Sed
(DVK)

           

SEP3
Nik
(DVOŠ)

SEP3
Nik
(DVOŠ)

SEP3
Nik
(DVOŠ)

SEP3
Nik
(DVOŠ)

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  BCA4  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

SEP4
Pra
(DVOŠ)

SEP4
Pra
(DVOŠ)

SEP4
Pra
(DVOŠ)

SEP4
Pra
(DVOŠ)

SEP4
Pra
(DVOŠ)

 

SEP4
Pra

SEP4
Pra

SEP4
Pra

   

 
Ú
t

 

 

VDO3
Sed
(DVK)

VDO3
Sed
(DVK)

SEP4
Pra
(DVOŠ)

SEP4
Pra
(DVOŠ)

SEP4
Pra
(DVOŠ)

SEP4
Pra
(DVOŠ)

 

SEP4
Pra
(DVOŠ)

SEP4
Pra
(DVŠ1)

SEP4
Pra
(DVŠ1)

SEP4
Pra
(DVŠ1)

 

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  V1  (Sedmík Josef)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

KNZ
Nik
(LAB)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

 

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

 
Ú
t

 

 

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

OR
Sed
(DVK)

TKR
Nik
(LAB)

OM
Sed
(DVK)

OM
Sed
(DVK)

 

TKR
Nik
(LAB)

   

KNZ
Sed
(DVK)

 

 
S
t

 

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 

TKR
Nik
(LAB)

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

 

 
Č
t

 

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

AN
Sed
(DVK)

 

S: FOT
Ruz
(FOT)

S: FOT
Ruz
(FOT)

S: FOT
Ruz
(FOT)

S: FOT
Ruz
(FOT)

 

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  V2  (Sedmík Josef)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

 

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

 
Ú
t

 

 

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

IK
Sed
(DVK)

TKR
Nik
(LAB)

HIM
Ger
(LAB)

   

TKR
Nik
(LAB)

   

KNZ
Sed
(DVK)

 

 
S
t

 

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 

TKR
Nik
(LAB)

KNZ
Nik
(LAB)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 
Č
t

 

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

PLA
Sed
(DVK)

   

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

 

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  V3  (Nikendey Václav)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

   

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

 

 
Ú
t

 

   

VRD
Frie
(ICT)

VRD
Frie
(ICT)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

 

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

KNZ
Sed
(DVK)

 

 
S
t

 

 

TKR
Nik
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

       

KNZ
Nik
(LAB)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 
Č
t

 

 

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 

ZPM
Sed
(DVK)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

   

 
P
á

 

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

   

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  VK3  (Friebelová Iveta)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

L: SCh
Nik
(LAB)

L: SCh
Nik
(LAB)

L: TKR
Nik
(LAB)

L: TKR
Nik
(LAB)

L: DUŘ
Sed
(DVK)

L: DUŘ
Sed
(DVK)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

L: NEJ (NEJ)
Kní
(STU)

L: NEJ (NEJ)
Kní
(STU)

L: VD
Sed
(DVK)

L: ZPM
Sed
(DVK)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

L: ANJ (ANJ)
Kou
(DVK)

L: ANJ (ANJ)
Kou
(DVK)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Brandejská Jana  (1.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

           

3.A (MATs) +
MATs
(1.A)

           

 
Ú
t

 

 

1.A
MAT
(1.A)

1.A
TEP
(1.A)

1.A
TEP
(1.A)

2.B
MAT
(1.A)

2.A
MAT
(1.A)

2.B
EKO
(1.A)

           

 
S
t

 

 

3.A (MATs) +
MATs
(1.A)

4
EKO
(1.A)

1.A
ZEK
(1.A)

(MATs)
MATs
(1.A)

 

1.B
MAT
(1.A)

1.A
TH
(1.A)

         

 
Č
t

 

 

2.A
MAT
(1.A)

2.B
MAT
(1.A)

(MATs)
MATs
(1.A)

1.A
MAT
(1.A)

1.B
MAT
(1.A)

     

3.B
EKO
(1.A)

     

 
P
á

 

 

2.A
EKO
(1.A)

 
 
-- Poh --

3.A
EKO
(1.A)

1.B
ZEK
(1.A)

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Brožek Pavel  (2.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

1.B
PIS
(2.B)

1.B
PIS
(2.B)

             

 
Ú
t

 

 

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

                 

 
S
t

 

   

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

   

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

             

2.B
TH
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

   

 
P
á

 

 

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

(RK)
NAV
(ARK)

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Drahoňovská Martina  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

   

 
 
-- Poh --

2.A (Chl) +
TEV
(TV)

2.A (Chl) +
TEV
(TV)

 

 
Ú
t

 

 

1.B (Dív)
TEV
(TV)

1.B (Dív)
TEV
(TV)

1.B (Chl)
TEV
(TV)

1.B (Chl)
TEV
(TV)

         

3.A (Dív) +
TEV
(TV)

3.A (Dív) +
TEV
(TV)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

 
Č
t

 

 

(Dív)
TEV
(TV)

(Dív)
TEV
(TV)

     

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Friebelová Iveta  (VK3)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

(ZL)
TECH
(3.A)

(ZL)
TECH
(3.A)

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

V3
VRD
(ICT)

V3
VRD
(ICT)

   

(ZL)
TECH
(3.A)

   

 
 
-- Poh --

2.A (ZL) +
TECH
(3.A)

2.A (ZL) +
TECH
(3.A)

 

 
S
t

 

     

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

       

 
Č
t

 

BCA1
ŘTE
(DVOŠ)

BCA1
ŘTE
(DVŠ1)

BCA1
ŘTE
(DVŠ1)

BCA1
ŘTE
(DVŠ1)

BCA1
ŘTE
(DVŠ1)

         

3.A (ZL) +
TECH
(3.A)

3.A (ZL) +
TECH
(3.A)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Gerstner Václav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

V3
SCh
(LAB)

V3
SCh
(LAB)

V3
SCh
(LAB)

V1  V2
SCh
(LAB)

V1  V2
SCh
(LAB)

 

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVOŠ)

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

   

 
Ú
t

 

 

V1  V2
SCh
(LAB)

V1  V2
SCh
(LAB)

   

V2
HIM
(LAB)

   

 
 
-- Poh --

       

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Hloušek Lubomír  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

                   

(UO)
TECH
(4)

(UO)
TECH
(4)

(UO)
TECH
(4)

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Janevová Zuzana  (4)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

1.A (ZL2)
PCV
(DZ2/)

1.A (ZL2)
PCV
(DZ2/)

1.A (ZL2)
PCV
(DZ2/)

           

 
Ú
t

 

 

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

   

4
TH
(4)

         

 
S
t

 

 

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

     

1.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

1.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

1.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

               

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Jiřičková Eva  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

         

1.A (VYP1)
VYP
(2.A)

1.A (VYP1)
VYP
(2.A)

1.A (VYP1)
VYP
(2.A)

 

 
Ú
t

 

       

1.A (VYP1)
VYP
(2.A)

1.A (VYP1)
VYP
(2.A)

1.A (VYP1)
VYP
(2.A)

 

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

 
 
-- Poh --

 

 
S
t

 

       

1.A
ČJL
(2.A)

 

2.A
ČJL
(2.A)

           

 
Č
t

 

 

2.B
ČJL
(2.A)

2.A
ČJL
(2.A)

2.B
OBN
(2.A)

 

1.A
PIS
(2.A)

1.A
PIS
(2.A)

           

 
P
á

 

 

1.A
ČJL
(2.A)

2.B
ČJL
(2.A)

   

 
 
-- Poh --

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Mlejnková Tereza  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

1.A (VYP1)
ANJ
(1.B)

1.A (VYP1)
ANJ
(2.B)

           

1.A (VYP2)
ANJ
(2.B)

1.A (VYP2)
ANJ
(2.B)

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

       

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

       

 
Č
t

 

 

1.A (VYP1)
ANJ
(2.B)

1.A (VYP2)
ANJ
(2.B)

   

 
 
-- Poh --

             

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Knížková Renáta  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

1.A
FYZ
(3.A)

1.B
FYZ
(3.A)

 
 
-- Poh --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

1.B
FYZ
(3.A)

       

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

1.A
FYZ
(3.A)

       

 
Č
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

1.A (Dív)
TEV
(TV)

1.A (Dív)
TEV
(TV)

2.A (Dív) +
TEV
(TV)

2.A (Dív) +
TEV
(TV)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

   

L: VK3 (NEJ)
NEJ
(STU)

L: VK3 (NEJ)
NEJ
(STU)

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Kocourek František  (3.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

     

1.A (VYP1)
PG
(ITZS)

2.B (VYP1)
PG
(ITZS)

2.B (VYP1)
PG
(ITZS)

3.B (ITZs)
ITZs
(ITZS)

           

 
Ú
t

 

 

3.A (ITZs)
ITZs
(ITZS)

3.A (ITZs)
ITZs
(ITZS)

 

1.A (VYP2)
PG
(ITZS)

     

2.B (VYP2)
PG
(ITZS)

2.B (VYP2)
PG
(ITZS)

2.A (UZ)
ITZ
(ITZS)

2.A (UZ)
PG
(ITZS)

 

 
S
t

 

 

3.B (ITZs)
ITZs
(ITZS)

 

 
 
-- Poh --

 

1.B (VYP1)
PG
(ITZS)

     

2.B (VYP1)
ITZ
(ITZS)

     

 
Č
t

 

             

3.A
TH

2.A (UZ)
PG
(ITZN)

1.B (VYP2)
PG
(ITZS)

     

 
P
á

 

 

2.B (VYP2)
ITZ
(ITZS)

 

2.A (ZL)
PG
(ITZS)

2.A (ZL)
PG
(ITZS)

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Kočvara Lukáš  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

2.A
CHE
(4)

1.B (VYP2)
ITZ
(ITZS)

1.B (VYP2)
ITZ
(ITZS)

 

 
Ú
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- Poh --

1.A (VYP2)
ITZ
(ITZS)

1.A (VYP2)
ITZ
(ITZS)

 

1.A (VYP1)
ITZ
(ITZN)

1.A (VYP1)
ITZ
(ITZN)

1.B (VYP1)
ITZ
(ITZN)

1.B (VYP1)
ITZ
(ITZN)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

(ITZs)
ITZs
(ITZS)

(ITZs)
ITZs
(ITZS)

 
 
-- Poh --

 

2.A (ZL)
ITZ
(ITZS)

2.B
CHE
(3.A)

     

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Koubusová Klára  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.A
ANJ
(3.A)

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

3.A
ANJ
(1.A)

V3
ANJ
(DVK)

V3
ANJ
(DVK)

V3
ANJ
(DVK)

 

 
Ú
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

         

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

         

 
Č
t

 

V1  V2
ANJ
(DVK)

V1  V2
ANJ
(DVK)

V1  V2
ANJ
(DVK)

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

3.A
ANJ
(1.A)

3.A
ANJ
(1.B)

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

L: VK3 (ANJ)
ANJ
(DVK)

L: VK3 (ANJ)
ANJ
(DVK)

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Krejčová Jana  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

 

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

 

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

 

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

             

 
Č
t

 

       

 
 
-- Poh --

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

 

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

 

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Laurynová Lucie  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

     

 
 
-- Poh --

1.A (ZL1)
PCV
(DZ1/)

1.A (ZL1)
PCV
(DZ1/)

1.A (ZL1)
PCV
(DZ1/)

           

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

           

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

1.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

1.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

1.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

 

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Marák Jiří  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

 

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

 

 
Ú
t

 

               

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

 
 
-- Poh --

   

 
S
t

 

 

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

     

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

 

 
Č
t

 

   

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

   

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

           

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Marek Jaroslav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Mastník Jan  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

             

 
Ú
t

 

 

2.B (VYP2)
VYP
(AUZ)

2.B (VYP2)
VYP
(AUZ)

2.B (VYP2)
VYP
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

           

 
S
t

 

                 

2.B (VYP2)
VYP
(AUZ)

2.B (VYP2)
VYP
(AUZ)

2.B (VYP2)
VYP
(AUZ)

 

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Mašek Jiří  (2.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

         

4
ČJL
(2.A)

4
ČJL
(2.A)

   

3.A
OBN
(1.A)

     

 
Ú
t

 

     

3.A
ČJL
(2.A)

         

2.A
OBN
(2.B)

     

 
S
t

 

 

4
ČJL
(2.A)

3.A
ČJL
(2.A)

3.A
ČJL
(2.A)

3.B
ČJL
(3.A)

4
OBN
(2.B)

   

1.B
ČJL
(1.A)

       

 
Č
t

 

     

3.B
ČJL
(3.A)

3.B
ČJL
(3.A)

 

1.B
ČJL
(2.B)

 

3.B
OBN
(2.A)

2.A
TH
(2.A)

 

 
 
-- Poh --

 

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Nikendey Václav  (V3)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

V1
KNZ
(LAB)

 

(UZ)
TECH
(1.A)

(UZ)
TECH
(1.A)

   

V1  V2
TKR
(LAB)

 

1.B
CHE
(2.B)

 

3.A (UZ) +
TECH
(3.A)

3.A (UZ) +
TECH
(3.A)

 

 
Ú
t

 

       

V1  V2
TKR
(LAB)

 

(UZ)
TECH
(1.B)

 

V1  V2
TKR
(LAB)

BCA2  BCA3
SEP1
(DVOŠ)

BCA2  BCA3
SEP1
(DVOŠ)

BCA2  BCA3
SEP1
(DVOŠ)

BCA2  BCA3
SEP1
(DVOŠ)

 
S
t

 

 

V3
TKR
(LAB)

V3
TKR
(LAB)

V3
TKR
(LAB)

V3
TKR
(LAB)

1.A
CHE
(3.A)

   

V1  V2
TKR
(LAB)

V2  V3
KNZ
(LAB)

 

 
 
-- Poh --

 

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

 

L: VK3
SCh
(LAB)

L: VK3
SCh
(LAB)

L: VK3
TKR
(LAB)

L: VK3
TKR
(LAB)

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Ouřada Vojtěch  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

     

V2  V3
PCvR
(DVOŠ)

V2  V3
PCvR
(DVOŠ)

V2  V3
PCvR
(DVOŠ)

 
Č
t

 

 

V3
PCvR
(DVOŠ)

V3
PCvR
(DVOŠ)

V3
PCvR
(DVOŠ)

V3
PCvR
(DVOŠ)

BCA1  V3
ŘTE1
(DVOŠ)

BCA1  V3
ŘTE1
(DVOŠ)

 

 
 
-- Poh --

V3
PCvR
(DVOŠ)

V3
PCvR
(DVOŠ)

   

 
P
á

 

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

 

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

   

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Prášil Jaroslav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

 

BCA4
SEP4

BCA4
SEP4

BCA4
SEP4

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

 
Ú
t

 

     

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

 

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVŠ1)

BCA4
SEP4
(DVŠ1)

BCA4
SEP4
(DVŠ1)

 

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

               

BCA1
ŘTE1
(DVOŠ)

BCA1
ŘTE1
(DVŠ1)

BCA1
ŘTE1
(DVŠ1)

   

 
P
á

 

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Rieger Marek  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

   

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

         

 
Ú
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

3.A (Chl) +
TEV
(TV)

3.A (Chl) +
TEV
(TV)

     

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

   

(Chl)
TEV
(TV)

(Chl)
TEV
(TV)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

         

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Rulcová Jana  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

         

 
 
-- Poh --

             

 
Ú
t

 

         

1.B
TEP
(2.B)

1.B
TEP
(2.B)

           

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Sedmík Josef  (V1, V2)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

V1  V2
VD
(DVK)

V1  V2
VD
(DVK)

V1  V2
VD
(DVK)

V3
DUŘ
(DVK)

V3
DUŘ
(DVK)

V3
DUŘ
(DVK)

           

 
Ú
t

 

 

BCA3  BCA4
VDO1
(DVK)

BCA2  BCA3 
VCV3
(DVK)

V1  V2
OR
(DVK)

V3
VD
(DVK)

V1  V3
OM
(DVK)

V1  V3
OM
(DVK)

 

V3
ŘSA
(DVK)

V3
ŘSA
(DVK)

V3
ŘSA
(DVK)

V1  V2 
KNZ
(DVK)

 

 
S
t

 

                 

V1
ŘSA
(DVK)

V1
ŘSA
(DVK)

V1
ŘSA
(DVK)

 

 
Č
t

 

     

V1  V2
DUŘ
(DVK)

V1  V2
DUŘ
(DVK)

V1  V2
DUŘ
(DVK)

V1  V2
AN
(DVK)

 

V3
ZPM
(DVK)

V2
ŘSA
(DVK)

V2
ŘSA
(DVK)

V2
ŘSA
(DVK)

BCA1
VCV1
(DVK)

 
P
á

 

     

 
 
-- Poh --

 

L: VK3
DUŘ
(DVK)

L: VK3
DUŘ
(DVK)

     

L: VK3
VD
(DVK)

L: VK3
ZPM
(DVK)

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Skalický Bohumil  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

       

4
DVK
(4)

     

2.B
DVK
(4)

       

 
Ú
t

 

   

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

2.A
DVK
(4)

4
DVK
(4)

2.A
DVK
(4)

           

 
S
t

 

 

1.A (Chl)
TEV
(TV)

1.A (Chl)
TEV
(TV)

4
DVK
(4)

3.A
DVK
(4)

3.B
DVK
(4)

2.B
DVK
(4)

           

 
Č
t

 

   

3.B
DVK
(4)

1.A
DVK
(4)

1.B
DVK
(4)

3.B
DVK
(4)

2.A
DVK
(4)

 

2.B
DVK
(4)

       

 
P
á

 

 

3.A
DVK
(4)

3.A
DVK
(4)

1.B
DVK
(4)

1.A
DVK
(4)

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Studnička Jiří  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

             

 
Ú
t

 

 

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

           

 
S
t

 

         

 
 
-- Poh --

 

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

     

 
Č
t

 

     

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

             

 
P
á

 

 

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Szalay David  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

   

 
 
-- Poh --

       

 
Ú
t

 

 

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

                 

 
S
t

 

           

 
 
-- Poh --

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

     

 
Č
t

 

     

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

       

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

 

 
P
á

 

 

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Šída Miroslav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

 
 
-- Poh --

     

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

 

 
Ú
t

 

 

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

               

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                 

(RK)
PCV
(DRK)

(RK)
PCV
(DRK)

   

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Šída Ondřej  (3.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

       

3.B (RK)
DSG
(ITZN)

3.B (RK)
DSG
(ITZN)

   

3.B (UZ)
DSG
(AUO)

3.B (UZ)
DSG
(ITZN)

3.A (ZL)
DSG
(ITZN)

3.A (ZL)
DSG
(ITZN)

 

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

   

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B
TH
(AUO)

   

 
Č
t

 

 

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

           

3.A (UZ)
DSG
(ITZN)

3.A (UZ)
DSG
(ITZN)

 

 
P
á

 

 

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

(UO)
NAV
(AUO)

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Šolcová Naděžda  (1.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

1.B (VYP1)
ANJ
(1.B)

1.B (VYP1)
ANJ
(1.B)

       

2.A
ANJ
(1.B)

2.B
ANJ
(1.B)

     

 
Ú
t

 

         

2.B
ANJ
(1.B)

   

2.A
ANJ
(1.B)

1.B (VYP1)
ANJ
(1.B)

     

 
S
t

 

 

1.B (VYP2)
ANJ
(1.B)

3.B
ANJ
(1.B)

3.B
ANJ
(1.B)

(ITZs)
ANJ
(1.B)

1.B (VYP2)
ANJ
(1.B)

 

1.B
TH
(1.B)

2.B
ANJ
(1.B)

 
 
-- Poh --

(Dív)
ANJ
(1.B)

   

 
Č
t

 

 

3.B
ANJ
(1.B)

(Chl)
ANJ
(1.B)

(ITZs)
ANJ
(1.B)

(MATs)
ANJ
(1.B)

(MATs)
ANJ
(1.B)

3.B
ANJ
(1.B)

 

1.B (VYP2)
ANJ
(1.B)

       

 
P
á

 

   

2.A
ANJ
(1.B)

                   

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Šubertová Renata  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

   

 
 
-- Poh --

                   

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

   

1.B
OBN
(2.B)

1.A
OBN
(2.B)

 
 
-- Poh --

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Turek Filip  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

 

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

 
 
-- Poh --

 

 
Ú
t

 

 

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

 
 
-- Poh --

     

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

 

 
S
t

 

                 

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Válek Jaroslav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

 

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

     

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

 

 
S
t

 

       

 
 
-- Poh --

 

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

       

 
Č
t

 

     

 
 
-- Poh --

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

 

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

 

 
P
á

 

 

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Zajíc Ondřej  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B
TECH
(3.A)

           

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

 

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

1.A
TECH
(3.A)

 

 
 
-- Poh --

1.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B (BR)
PCV
(DBR)

 

 
Č
t

 

   

 
 
-- Poh --

 

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

 

 
P
á

 

 

1.B
TECH
(3.A)

1.A
TECH
(3.A)

                   

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Zajíc Václav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

           

 
 
-- Poh --

 

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

 

 
Ú
t

 

 

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

 

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

 

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

 

1.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B (BR)
PCV
(DBR)

                 

 
P
á

 

     

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Zemín Jiří  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

         

3.B (RK)
TECH
(3.A)

(RK)
TECH
(ITZN)

 

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

 

 
S
t

 

 

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

       

1.B (RK)
PCV
(DRK)

1.B (RK)
PCV
(DRK)

1.B (RK)
PCV
(DRK)

 

 
Č
t

 

 

1.B (RK)
PCV
(DRK)

1.B (RK)
PCV
(DRK)

1.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

(RK)
TECH
(3.A)

(RK)
TECH
(3.A)

 
 
-- Poh --

3.B (RK)
TECH
(1.A)

   

 
P
á

 

     

2.A (UZ) +
TECH
(3.A)

2.A (UZ) +
TECH
(3.A)

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Zubko Jan  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

 
 
-- Poh --

 

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

 

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

 

 
Ú
t

 

 

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

 

 
 
-- Poh --

           

 
S
t

 

                 

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

 

 
Č
t

 

           

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

 

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: 3.A  (Kocourek František)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.A
ANJ
Kou

(ZL)
TECH
Frie

(ZL)
TECH
Frie

   

1.B
TECH
ZaO

 

1.A
FYZ
Kní

1.B
FYZ
Kní

3.A (UZ) +
TECH
Nik

3.A (UZ) +
TECH
Nik

 

 
Ú
t

 

         

3.B (RK)
TECH
Zem

(ZL)
TECH
Frie

 

1.B
FYZ
Kní

 

2.A (ZL) +
TECH
Frie

2.A (ZL) +
TECH
Frie

 

 
S
t

 

       

3.B
ČJL
Maš

1.A
CHE
Nik

1.A
TECH
ZaO

 

1.A
FYZ
Kní

       

 
Č
t

 

     

3.B
ČJL
Maš

3.B
ČJL
Maš

   

(RK)
TECH
Zem

(RK)
TECH
Zem

2.B
CHE
Koč

3.A (ZL) +
TECH
Frie

3.A (ZL) +
TECH
Frie

 

 
P
á

 

 

1.B
TECH
ZaO

1.A
TECH
ZaO

2.A (UZ) +
TECH
Zem

2.A (UZ) +
TECH
Zem

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: 1.B  (Brožek Pavel)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

1.A (VYP1)
ANJ
Mle

1.B (VYP1)
ANJ
Šol

1.B (VYP1)
ANJ
Šol

       

2.A
ANJ
Šol

2.B
ANJ
Šol

     

 
Ú
t

 

         

2.B
ANJ
Šol

(UZ)
TECH
Nik

 

2.A
ANJ
Šol

1.B (VYP1)
ANJ
Šol

     

 
S
t

 

 

1.B (VYP2)
ANJ
Šol

3.B
ANJ
Šol

3.B
ANJ
Šol

(ITZs)
ANJ
Šol

1.B (VYP2)
ANJ
Šol

 

1.B
TH
Šol

2.B
ANJ
Šol

 

(Dív)
ANJ
Šol

   

 
Č
t

 

 

3.B
ANJ
Šol

(Chl)
ANJ
Šol

(ITZs)
ANJ
Šol

(MATs)
ANJ
Šol

(MATs)
ANJ
Šol

3.B
ANJ
Šol

 

1.B (VYP2)
ANJ
Šol

3.A
ANJ
Kou

     

 
P
á

 

   

2.A
ANJ
Šol

                   

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: 2.B  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

1.A (VYP1)
ANJ
Mle

 

1.B
PIS
Bro

1.B
PIS
Bro

   

1.B
CHE
Nik

1.A (VYP2)
ANJ
Mle

1.A (VYP2)
ANJ
Mle

   

 
Ú
t

 

         

1.B
TEP
Rul

1.B
TEP
Rul

   

2.A
OBN
Maš

     

 
S
t

 

   

1.B (VYP1)
VYP
Bro

1.B (VYP1)
VYP
Bro

1.B (VYP1)
VYP
Bro

4
OBN
Maš

             

 
Č
t

 

 

1.A (VYP1)
ANJ
Mle

1.A (VYP2)
ANJ
Mle

     

1.B
ČJL
Maš

2.B
TH
Bro

1.B (VYP1)
VYP
Bro

1.B (VYP1)
VYP
Bro

1.B (VYP1)
VYP
Bro

   

 
P
á

 

   

1.B
OBN
Šub

1.A
OBN
Šub

                 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: 4  (Šída Ondřej)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

       

4
DVK
Ska

     

2.B
DVK
Ska

2.A
CHE
Koč

     

 
Ú
t

 

       

2.A
DVK
Ska

4
DVK
Ska

2.A
DVK
Ska

4
TH
Jan

         

 
S
t

 

     

4
DVK
Ska

3.A
DVK
Ska

3.B
DVK
Ska

2.B
DVK
Ska

     

(UO)
TECH
Hlo

(UO)
TECH
Hlo

(UO)
TECH
Hlo

 
Č
t

 

   

3.B
DVK
Ska

1.A
DVK
Ska

1.B
DVK
Ska

3.B
DVK
Ska

2.A
DVK
Ska

 

2.B
DVK
Ska

       

 
P
á

 

 

3.A
DVK
Ska

3.A
DVK
Ska

1.B
DVK
Ska

1.A
DVK
Ska

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: ABR  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: AZL1  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: AZL2  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.B (UZ)
NAV
Sza

3.B (UZ)
NAV
Sza

3.B (UZ)
NAV
Sza

3.B (UZ)
NAV
Sza

3.B (UZ)
NAV
Sza

             

 
Ú
t

 

 

2.A (UZ)
VYP
Sza

2.A (UZ)
VYP
Sza

2.A (UZ)
VYP
Sza

                 

 
S
t

 

             

(UZ)
NAV
Sza

(UZ)
NAV
Sza

(UZ)
NAV
Sza

     

 
Č
t

 

     

2.A (UZ)
VYP
Sza

2.A (UZ)
VYP
Sza

2.A (UZ)
VYP
Sza

       

3.B (UZ)
NAV
Sza

3.B (UZ)
NAV
Sza

 

 
P
á

 

 

(UZ)
NAV
Sza

(UZ)
NAV
Sza

(UZ)
NAV
Sza

(UZ)
NAV
Sza

(UZ)
NAV
Sza

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: DBR  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.B (BR)
PCV
ZaO

3.B (BR)
PCV
ZaO

3.B (BR)
PCV
ZaO

3.B (BR)
PCV
ZaO

3.B (BR)
PCV
ZaO

   

(BR)
PCV
ZajV

(BR)
PCV
ZajV

(BR)
PCV
ZajV

(BR)
PCV
ZajV

 

 
Ú
t

 

 

3.B (BR)
PCV
ZajV

3.B (BR)
PCV
ZajV

3.B (BR)
PCV
ZajV

3.B (BR)
PCV
ZajV

3.B (BR)
PCV
ZajV

3.B (BR)
PCV
ZajV

 

(BR)
PCV
ZajV

(BR)
PCV
ZajV

(BR)
PCV
ZajV

(BR)
PCV
ZajV

 

 
S
t

 

 

2.B (BR)
PCV
ZaO

2.B (BR)
PCV
ZaO

2.B (BR)
PCV
ZaO

2.B (BR)
PCV
ZaO

2.B (BR)
PCV
ZaO

     

1.B (BR)
PCV
ZaO

1.B (BR)
PCV
ZaO

1.B (BR)
PCV
ZaO

 

 
Č
t

 

 

1.B (BR)
PCV
ZajV

1.B (BR)
PCV
ZajV

1.B (BR)
PCV
ZajV

2.B (BR)
PCV
ZaO

2.B (BR)
PCV
ZaO

2.B (BR)
PCV
ZaO

(BR)
PCV
ZaO

(BR)
PCV
ZaO

(BR)
PCV
ZaO

(BR)
PCV
ZaO

(BR)
PCV
ZaO

 

 
P
á

 

     

2.B (BR)
PCV
ZajV

2.B (BR)
PCV
ZajV

2.B (BR)
PCV
ZajV

             

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: DOŠ1  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: DRK  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

       

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

 

 
Ú
t

 

 

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

3.B (RK) +
PCV
ŠídM

     

2.B (RK)
PCV
Zem

2.B (RK)
PCV
Zem

2.B (RK)
PCV
Zem

2.B (RK)
PCV
Zem

 

 
S
t

 

 

2.B (RK)
PCV
Zem

2.B (RK)
PCV
Zem

2.B (RK)
PCV
Zem

2.B (RK)
PCV
Zem

       

1.B (RK)
PCV
Zem

1.B (RK)
PCV
Zem

1.B (RK)
PCV
Zem

 

 
Č
t

 

 

1.B (RK)
PCV
Zem

1.B (RK)
PCV
Zem

1.B (RK)
PCV
Zem

2.B (RK)
PCV
Zem

2.B (RK)
PCV
Zem

2.B (RK)
PCV
Zem

   

(RK)
PCV
ŠídM

(RK)
PCV
ŠídM

   

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: DUOZ  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

1.B (UO) +
PCV
Ture

1.B (UO) +
PCV
Ture

1.B (UO) +
PCV
Ture

1.A (UZ)
PCV
Ture

1.A (UZ)
PCV
Ture

1.A (UZ)
PCV
Ture

 

(UO)
PCV
Ture

(UO)
PCV
Ture

(UO)
PCV
Ture

   

 
Ú
t

 

 

(UO)
PCV
Ture

(UO)
PCV
Ture

(UO)
PCV
Ture

(UO)
PCV
Ture

       

1.B (UO) +
PCV
Ture

1.B (UO) +
PCV
Ture

1.B (UO) +
PCV
Ture

 

 
S
t

 

                 

1.A (UZ)
PCV
Ture

1.A (UZ)
PCV
Ture

1.A (UZ)
PCV
Ture

 

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Učebna: 1.A  (Janevová Zuzana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

(UZ)
TECH
Nik

(UZ)
TECH
Nik

   

3.A (MATs) +
MATs
Bra

 

3.A
ANJ
Kou

3.A
OBN
Maš

     

 
Ú
t

 

 

1.A
MAT
Bra

1.A
TEP
Bra

1.A
TEP
Bra

2.B
MAT
Bra

2.A
MAT
Bra

2.B
EKO
Bra

           

 
S
t

 

 

3.A (MATs) +
MATs
Bra

4
EKO
Bra

1.A
ZEK
Bra

(MATs)
MATs
Bra

 

1.B
MAT
Bra

1.A
TH
Bra

1.B
ČJL
Maš

       

 
Č
t

 

 

2.A
MAT
Bra

2.B
MAT
Bra

(MATs)
MATs
Bra

1.A
MAT
Bra

1.B
MAT
Bra

   

3.A
ANJ
Kou

3.B
EKO
Bra

3.B (RK)
TECH
Zem

   

 
P
á

 

 

2.A
EKO
Bra

 

3.A
EKO
Bra

1.B
ZEK
Bra

               

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

Střední uměle