(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  1.A  (Brandejská Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

PG (VYP1)
Koc
(ITZS)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

 

FYZ
Kní
(3.A)

PIS
Jiř
(2.A)

PIS
Jiř
(2.A)

   

PCV (ZL1)
Lau
(DZ1/)

PCV (ZL1)
Lau
(DZ1/)

PCV (ZL1)
Lau
(DZ1/)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

PCV (ZL2)
Jan
(DZ2/)

PCV (ZL2)
Jan
(DZ2/)

PCV (ZL2)
Jan
(DZ2/)

 
Ú
t

 

 

MAT
Bra
(1.A)

TEP
Bra
(1.A)

TEP
Bra
(1.A)

VYP (VYP1)
Jiř
(AUO)

VYP (VYP1)
Jiř
(AUO)

VYP (VYP1)
Jiř
(AUO)

 

ITZ (VYP1)
Koč
(ITZN)

ITZ (VYP1)
Koč
(ITZN)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

   

PG (VYP2)
Koc
(ITZS)

ANJ (VYP2)
Mle
(2.A)

ANJ (VYP2)
Mle
(2.A)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

VYP (VYP2)
Jiř
(2.A)

 
S
t

 

 

VYP (VYP1)
Jiř
(AUZ)

TEV (Chl)
Ska
(TV)

TEV (Chl)
Ska
(TV)

ČJL
Jiř
(2.A)

CHE
Nik
(3.A)

TECH
ZaO
(3.A)

TH
Bra
(1.A)

FYZ
Kní
(3.A)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

PCV (UZ)
Ture
(DUOZ)

 

PCV (ZL1)
Lau
(DZL1)

PCV (ZL1)
Lau
(DZL1)

PCV (ZL1)
Lau
(DZL1)

VYP (VYP1)
Jiř
(AUZ)

VYP (VYP1)
Jiř
(AUZ)

PCV (ZL2)
Jan
(DZL2)

PCV (ZL2)
Jan
(DZL2)

PCV (ZL2)
Jan
(DZL2)

 
Č
t

 

 

ANJ (VYP1)
Mle
(2.B)

ANJ (VYP2)
Mle
(2.B)

DVK
Ska
(4)

ANJ (VYP1)
Mle
(1.B)

ANJ (VYP1)
Mle
(1.B)

MAT
Bra
(1.A)

 

TEV (Dív)
Kní
(TV)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

     

ITZ (VYP2)
Koč
(ITZS)

ITZ (VYP2)
Koč
(ITZS)

 
P
á

 

 

ČJL
Jiř
(2.A)

TECH
ZaO
(3.A)

OBN
Šub
(2.B)

DVK
Ska
(4)

ZEK
Bra
(1.A)

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  1.B  (Šolcová Naděžda)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

ANJ (VYP1)
Šol
(1.B)

ANJ (VYP1)
Šol
(1.B)

PIS
Bro
(2.B)

PIS
Bro
(2.B)

TECH
ZaO
(3.A)

 

CHE
Nik
(2.B)

FYZ
Kní
(3.A)

ITZ (VYP2)
Koč
(ITZS)

ITZ (VYP2)
Koč
(ITZS)

 

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

 
Ú
t

 

 

TEV (Dív)
Drah
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

TEP
Rul
(2.B)

TEP
Rul
(2.B)

 

FYZ
Kní
(3.A)

ANJ (VYP1)
Šol
(1.B)

ITZ (VYP1)
Koč
(ITZN)

ITZ (VYP1)
Koč
(ITZN)

 

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

PCV (UO)
Ture
(DUOZ)

 
S
t

 

 

ANJ (VYP2)
Šol
(1.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

PG (VYP1)
Koc
(ITZS)

MAT
Bra
(1.A)

TH
Šol
(1.B)

ČJL
Maš
(1.A)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

 

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

ANJ (VYP2)
Šol
(1.B)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

 
Č
t

 

 

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

VYP (VYP2)
ŠídO
(AUO)

DVK
Ska
(4)

MAT
Bra
(1.A)

ČJL
Maš
(2.B)

 

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

VYP (VYP1)
Bro
(2.B)

   

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

ANJ (VYP2)
Šol
(1.B)

PG (VYP2)
Koc
(ITZS)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

 
P
á

 

 

TECH
ZaO
(3.A)

OBN
Šub
(2.B)

DVK
Ska
(4)

ZEK
Bra
(1.A)

               

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  2.A  (Mašek Jiří)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Zub
(DZL1)

PCV (ZL1)
Zub
(DZL1)

PCV (ZL1)
Zub
(DZL1)

 

ANJ
Šol
(1.B)

CHE
Koč
(4)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

 

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

 
Ú
t

 

 

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

DVK
Ska
(4)

MAT
Bra
(1.A)

DVK
Ska
(4)

 

ANJ
Šol
(1.B)

OBN
Maš
(2.B)

ITZ (UZ)
Koc
(ITZS)

PG (UZ)
Koc
(ITZS)

 

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

TECH (ZL)
Frie
(3.A)

TECH (ZL)
Frie
(3.A)

 
S
t

 

 

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

PCV (ZL1)
Jan
(DZL1)

ČJL
Jiř
(2.A)

           

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

PCV (ZL2)
Krej
(DZL2)

 
Č
t

 

 

MAT
Bra
(1.A)

ČJL
Jiř
(2.A)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

VYP (UZ)
Sza
(AZL2)

DVK
Ska
(4)

 

PG (UZ)
Koc
(ITZN)

TH
Maš
(2.A)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

 

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

VYP (ZL)
Stu
(AZL)

ITZ (ZL)
Koč
(ITZS)

 
P
á

 

 

EKO
Bra
(1.A)

ANJ
Šol
(1.B)

TECH (UZ)
Zem
(3.A)

TECH (UZ)
Zem
(3.A)

               

PG (ZL)
Koc
(ITZS)

PG (ZL)
Koc
(ITZS)

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  2.B  (Brožek Pavel)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

 

DVK
Ska
(4)

ANJ
Šol
(1.B)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

TEV (Chl)
Drah
(TV)

 

PG (BR)
Koc
(ITZS)

PG (BR)
Koc
(ITZS)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

PG (VYP1)
Koc
(ITZS)

PG (VYP1)
Koc
(ITZS)

 
Ú
t

 

 

VYP (BR)
Mast
(AUZ)

VYP (BR)
Mast
(AUZ)

VYP (BR)
Mast
(AUZ)

MAT
Bra
(1.A)

ANJ
Šol
(1.B)

EKO
Bra
(1.A)

 

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

 

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

PG (VYP2)
Koc
(ITZS)

PG (VYP2)
Koc
(ITZS)

TECH (BR)
Frie
(3.A)

TECH (BR)
Frie
(3.A)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

VYP (VYP1)
Bro
(ARK)

 
S
t

 

 

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

DVK
Ska
(4)

 

ANJ
Šol
(1.B)

VYP (BR)
Mast
(AUZ)

VYP (BR)
Mast
(AUZ)

VYP (BR)
Mast
(AUZ)

 

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

VYP (VYP2)
Mast
(AUZ)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

ITZ (VYP1)
Koc
(ITZS)

 
Č
t

 

 

ČJL
Jiř
(2.A)

MAT
Bra
(1.A)

OBN
Jiř
(2.A)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

PCV (RK)
Zem
(DRK)

TH
Bro
(2.B)

DVK
Ska
(4)

CHE
Koč
(3.A)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

TEV (Dív)
Kní
(TV)

 

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

 
P
á

 

 

ITZ (BR)
Koc
(ITZS)

ČJL
Jiř
(2.A)

TECH (UZ)
Zem
(3.A)

TECH (UZ)
Zem
(3.A)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

             

TECH (RK)
Zem
(3.A)

TECH (RK)
Zem
(3.A)

ITZ (VYP2)
Koc
(ITZS)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  3.A  (Kocourek František)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

ANJ
Kou
(3.A)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

 

ANJ
Kou
(1.A)

OBN
Maš
(1.A)

TECH (UZ)
Nik
(3.A)

TECH (UZ)
Nik
(3.A)

 

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

DSG (ZL)
ŠídO
(ITZN)

DSG (ZL)
ŠídO
(ITZN)

 
Ú
t

 

 

ITZs (ITZs)
Koc
(ITZS)

ITZs (ITZs)
Koc
(ITZS)

ČJL
Maš
(2.A)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

NAV (UZ)
Mast
(AUZ)

 

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

 

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

NAV (ZL)
Stu
(AZL)

 
S
t

 

 

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

ČJL
Maš
(2.A)

ČJL
Maš
(2.A)

DVK
Ska
(4)

 

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

 

PCV (ZL)
Lau
(DZL)

PCV (ZL)
Lau
(DZL)

PCV (ZL)
Lau
(DZL)

PCV (ZL)
Zub
(DZL)

PCV (ZL)
Zub
(DZL)

PCV (ZL)
Zub
(DZL)

 
Č
t

 

   

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Mar
(DUZ)

TH
Koc

ANJ
Kou
(1.A)

ANJ
Kou
(1.B)

DSG (UZ)
ŠídO
(ITZN)

DSG (UZ)
ŠídO
(ITZN)

 

PCV (ZL)
Jan
(DZL)

PCV (ZL)
Jan
(DZL)

PCV (ZL)
Jan
(DZL)

PCV (ZL)
Krej
(DZL)

PCV (ZL)
Zub
(DZL)

TECH (ZL)
Frie
(3.A)

TECH (ZL)
Frie
(3.A)

 
P
á

 

 

DVK
Ska
(4)

DVK
Ska
(4)

EKO
Bra
(1.A)

                 

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  3.B  (Šída Ondřej)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

DSG (RK)
ŠídO
(ITZN)

DSG (RK)
ŠídO
(ITZN)

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

 

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

 

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

PCV (BR)
ZaO
(DBR)

DSG (BR)
ŠídO
(AUO)

DSG (BR)
ŠídO
(ITZN)

ITZs (ITZs)
Koc
(ITZS)

TECH (UZ)
Nik
(3.A)

TECH (UZ)
Nik
(3.A)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

DSG (UZ)
ŠídO
(AUO)

DSG (UZ)
ŠídO
(ITZN)

 
Ú
t

 

 

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

PCV (RK)
ŠídM
(DRK)

TECH (RK)
Zem
(3.A)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

 

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

TEV (Chl)
Rieg
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

TEV (Dív)
Drah
(TV)

 

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (BR)
ZajV
(DBR)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

 
S
t

 

 

MATs (MATs)
Bra
(1.A)

ANJ
Šol
(1.B)

ANJ
Šol
(1.B)

ČJL
Maš
(3.A)

DVK
Ska
(4)

 

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

TH
ŠídO
(AUO)

   

ITZs (ITZs)
Koc
(ITZS)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

 
Č
t

 

 

ANJ
Šol
(1.B)

DVK
Ska
(4)

ČJL
Maš
(3.A)

ČJL
Maš
(3.A)

DVK
Ska
(4)

ANJ
Šol
(1.B)

 

OBN
Maš
(2.A)

EKO
Bra
(1.A)

TECH (RK)
Zem
(1.A)

TECH (BR)
Frie
(3.A)

 

TECH (BR)
Frie
(3.A)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

NAV (UZ)
Sza
(AZL2)

 
P
á

 

 

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

NAV (RK)
Bro
(ARK)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

             

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

NAV (BR)
ŠídO
(AUO)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

PCV (UZ)
Val
(DUZ)

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  V1  (Sedmík Josef)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

KNZ
Nik
(LAB)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

 

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

 
Ú
t

 

 

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

OR
Sed
(DVK)

TKR
Nik
(LAB)

OM
Sed
(DVK)

OM
Sed
(DVK)

 

TKR
Nik
(LAB)

   

KNZ
Sed
(DVK)

 

 
S
t

 

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 

TKR
Nik
(LAB)

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

 

 
Č
t

 

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

AN
Sed
(DVK)

 

S: FOT
Ruz
(FOT)

S: FOT
Ruz
(FOT)

S: FOT
Ruz
(FOT)

S: FOT
Ruz
(FOT)

 

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  V2  (Sedmík Josef)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

 

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

PCR
Frie
(DVOŠ)

 
Ú
t

 

 

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

IK
Sed
(DVK)

TKR
Nik
(LAB)

HIM
Ger
(LAB)

   

TKR
Nik
(LAB)

   

KNZ
Sed
(DVK)

 

 
S
t

 

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 

TKR
Nik
(LAB)

KNZ
Nik
(LAB)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 
Č
t

 

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

PLA
Sed
(DVK)

   

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

 

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  V3  (Nikendey Václav)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

SCh
Ger
(LAB)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

DUŘ
Sed
(DVK)

   

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

ANJ
Kou
(DVK)

 

 
Ú
t

 

   

VRD
Frie
(ICT)

VRD
Frie
(ICT)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

VD
Sed
(DVK)

 

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

ŘSA
Sed
(DVK)

KNZ
Sed
(DVK)

 

 
S
t

 

 

TKR
Nik
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

TKR
Nik
(LAB)

       

KNZ
Nik
(LAB)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 
Č
t

 

   

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 

ZPM
Sed
(DVK)

PCvR
Ouř
(DVOŠ)

     

 
P
á

 

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

 

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

L: PCvR
Ouř
(DVOŠ)

   

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  VK3  (Friebelová Iveta)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

L: SCh
Nik
(LAB)

L: SCh
Nik
(LAB)

L: TKR
Nik
(LAB)

L: TKR
Nik
(LAB)

L: DUŘ
Sed
(DVK)

L: DUŘ
Sed
(DVK)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

L: NEJ (NEJ)
Kní
(STU)

L: NEJ (NEJ)
Kní
(STU)

L: VD
Sed
(DVK)

L: ZPM
Sed
(DVK)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

L: ANJ (ANJ)
Kou
(DVK)

L: ANJ (ANJ)
Kou
(DVK)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCvR
Pra
(DVOŠ)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

S: PCR
Frie
(DVOŠ)

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Brandejská Jana  (1.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

           

3.A (MATs) +
MATs
(1.A)

           

 
Ú
t

 

 

1.A
MAT
(1.A)

1.A
TEP
(1.A)

1.A
TEP
(1.A)

2.B
MAT
(1.A)

2.A
MAT
(1.A)

2.B
EKO
(1.A)

           

 
S
t

 

 

3.A (MATs) +
MATs
(1.A)

4
EKO
(1.A)

 

(MATs)
MATs
(1.A)

 

1.B
MAT
(1.A)

1.A
TH
(1.A)

         

 
Č
t

 

 

2.A
MAT
(1.A)

2.B
MAT
(1.A)

(MATs)
MATs
(1.A)

 

1.B
MAT
(1.A)

1.A
MAT
(1.A)

   

3.B
EKO
(1.A)

     

 
P
á

 

 

2.A
EKO
(1.A)

 
 
-- Poh --

3.A
EKO
(1.A)

1.B
ZEK
(1.A)

1.A
ZEK
(1.A)

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Brožek Pavel  (2.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

1.B
PIS
(2.B)

1.B
PIS
(2.B)

             

 
Ú
t

 

 

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

2.B (VYP1)
VYP
(ARK)

                 

 
S
t

 

   

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

   

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

             

2.B
TH
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

1.B (VYP1)
VYP
(2.B)

   

 
P
á

 

 

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

3.B (RK) +
NAV
(ARK)

(RK)
NAV
(ARK)

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Drahoňovská Martina  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

   

 
 
-- Poh --

2.A (Chl) +
TEV
(TV)

2.A (Chl) +
TEV
(TV)

 

 
Ú
t

 

 

1.B (Dív)
TEV
(TV)

1.B (Dív)
TEV
(TV)

1.B (Chl)
TEV
(TV)

1.B (Chl)
TEV
(TV)

         

3.A (Dív) +
TEV
(TV)

3.A (Dív) +
TEV
(TV)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

 
Č
t

 

 

(Dív)
TEV
(TV)

(Dív)
TEV
(TV)

     

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Friebelová Iveta  (VK3)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

(ZL)
TECH
(3.A)

(ZL)
TECH
(3.A)

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

V1  V2
PCR
(DVOŠ)

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

V3
VRD
(ICT)

V3
VRD
(ICT)

   

(ZL)
TECH
(3.A)

   

 
 
-- Poh --

2.A (ZL) +
TECH
(3.A)

2.A (ZL) +
TECH
(3.A)

 

 
S
t

 

     

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

       

 
Č
t

 

BCA1
ŘTE
(DVOŠ)

BCA1
ŘTE
(DVŠ1)

BCA1
ŘTE
(DVŠ1)

BCA1
ŘTE
(DVŠ1)

BCA1
ŘTE
(DVŠ1)

         

3.A (ZL) +
TECH
(3.A)

3.A (ZL) +
TECH
(3.A)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

S: VK3
PCR
(DVOŠ)

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Gerstner Václav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

V3
SCh
(LAB)

V3
SCh
(LAB)

V3
SCh
(LAB)

V1  V2
SCh
(LAB)

V1  V2
SCh
(LAB)

 

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVOŠ)

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

   

 
Ú
t

 

 

V1  V2
SCh
(LAB)

V1  V2
SCh
(LAB)

   

V2
HIM
(LAB)

   

 
 
-- Poh --

     

BCA4
SEP4

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Janevová Zuzana  (4)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

1.A (ZL2)
PCV
(DZ2/)

1.A (ZL2)
PCV
(DZ2/)

1.A (ZL2)
PCV
(DZ2/)

           

 
Ú
t

 

 

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

   

4
TH
(4)

         

 
S
t

 

 

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

     

1.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

1.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

1.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

               

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Jiřičková Eva  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

         

1.A
PIS
(2.A)

1.A
PIS
(2.A)

   

 
Ú
t

 

       

1.A (VYP1)
VYP
(AUO)

1.A (VYP1)
VYP
(AUO)

1.A (VYP1)
VYP
(AUO)

 

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

1.A (VYP2)
VYP
(2.A)

 
 
-- Poh --

 

 
S
t

 

 

1.A (VYP1)
VYP
(AUZ)

1.A (VYP1)
VYP
(AUZ)

1.A (VYP1)
VYP
(AUZ)

1.A
ČJL
(2.A)

 

2.A
ČJL
(2.A)

           

 
Č
t

 

 

2.B
ČJL
(2.A)

2.A
ČJL
(2.A)

2.B
OBN
(2.A)

                 

 
P
á

 

 

1.A
ČJL
(2.A)

2.B
ČJL
(2.A)

   

 
 
-- Poh --

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Knížková Renáta  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

1.A
FYZ
(3.A)

1.B
FYZ
(3.A)

 
 
-- Poh --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

1.B
FYZ
(3.A)

       

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

1.A
FYZ
(3.A)

       

 
Č
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

1.A (Dív)
TEV
(TV)

1.A (Dív)
TEV
(TV)

2.A (Dív) +
TEV
(TV)

2.A (Dív) +
TEV
(TV)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

   

L: VK3 (NEJ)
NEJ
(STU)

L: VK3 (NEJ)
NEJ
(STU)

     

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Kocourek František  (3.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

     

1.A (VYP1)
PG
(ITZS)

2.B (BR)
PG
(ITZS)

2.B (BR)
PG
(ITZS)

3.B (ITZs)
ITZs
(ITZS)

           

 
Ú
t

 

 

3.A (ITZs)
ITZs
(ITZS)

3.A (ITZs)
ITZs
(ITZS)

 

1.A (VYP2)
PG
(ITZS)

     

2.B (VYP2)
PG
(ITZS)

2.B (VYP2)
PG
(ITZS)

2.A (UZ)
ITZ
(ITZS)

2.A (UZ)
PG
(ITZS)

 

 
S
t

 

 

3.B (ITZs)
ITZs
(ITZS)

 

 
 
-- Poh --

 

1.B (VYP1)
PG
(ITZS)

     

2.B (VYP1)
ITZ
(ITZS)

     

 
Č
t

 

             

3.A
TH

2.A (UZ)
PG
(ITZN)

1.B (VYP2)
PG
(ITZS)

     

 
P
á

 

 

2.B (BR)
ITZ
(ITZS)

 

2.A (ZL)
PG
(ITZS)

2.A (ZL)
PG
(ITZS)

               

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Kočvara Lukáš  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

2.A
CHE
(4)

1.B (VYP2)
ITZ
(ITZS)

1.B (VYP2)
ITZ
(ITZS)

 

 
Ú
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- Poh --

     

1.A (VYP1)
ITZ
(ITZN)

1.A (VYP1)
ITZ
(ITZN)

1.B (VYP1)
ITZ
(ITZN)

1.B (VYP1)
ITZ
(ITZN)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

1.A (VYP2)
ITZ
(ITZS)

1.A (VYP2)
ITZ
(ITZS)

 
 
-- Poh --

 

2.A (ZL)
ITZ
(ITZS)

2.B
CHE
(3.A)

     

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Koubusová Klára  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.A
ANJ
(3.A)

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

3.A
ANJ
(1.A)

V3
ANJ
(DVK)

V3
ANJ
(DVK)

V3
ANJ
(DVK)

 

 
Ú
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

         

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

         

 
Č
t

 

V1  V2
ANJ
(DVK)

V1  V2
ANJ
(DVK)

V1  V2
ANJ
(DVK)

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

3.A
ANJ
(1.A)

3.A
ANJ
(1.B)

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

L: VK3 (ANJ)
ANJ
(DVK)

L: VK3 (ANJ)
ANJ
(DVK)

     

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Krejčová Jana  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

 

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

 

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

 

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

2.A (ZL2)
PCV
(DZL2)

             

 
Č
t

 

       

 
 
-- Poh --

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

 

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

(ZL2)
PCV
(DZL2)

 

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Laurynová Lucie  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

     

 
 
-- Poh --

1.A (ZL1)
PCV
(DZ1/)

1.A (ZL1)
PCV
(DZ1/)

1.A (ZL1)
PCV
(DZ1/)

           

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

           

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

1.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

1.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

1.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

 

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Marák Jiří  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

 

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

 

 
Ú
t

 

               

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

 
 
-- Poh --

   

 
S
t

 

 

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

2.A (UZ) +
PCV
(DUZ)

     

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

 

 
Č
t

 

   

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

   

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

           

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Mastník Jan  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

             

 
Ú
t

 

 

2.B (BR)
VYP
(AUZ)

2.B (BR)
VYP
(AUZ)

2.B (BR)
VYP
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

3.A (UZ)
NAV
(AUZ)

           

 
S
t

 

                 

2.B (BR)
VYP
(AUZ)

2.B (BR)
VYP
(AUZ)

2.B (BR)
VYP
(AUZ)

 

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Mašek Jiří  (2.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

         

4
ČJL
(2.A)

4
ČJL
(2.A)

   

3.A
OBN
(1.A)

     

 
Ú
t

 

     

3.A
ČJL
(2.A)

         

2.A
OBN
(2.B)

     

 
S
t

 

 

4
ČJL

3.A
ČJL
(2.A)

3.A
ČJL
(2.A)

3.B
ČJL
(3.A)

4
OBN
(2.B)

   

1.B
ČJL
(1.A)

       

 
Č
t

 

     

3.B
ČJL
(3.A)

3.B
ČJL
(3.A)

 

1.B
ČJL
(2.B)

 

3.B
OBN
(2.A)

2.A
TH
(2.A)

 

 
 
-- Poh --

 

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Nikendey Václav  (V3)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

V1
KNZ
(LAB)

 

(UZ)
TECH
(1.A)

(UZ)
TECH
(1.A)

   

V1  V2
TKR
(LAB)

 

1.B
CHE
(2.B)

 

3.A (UZ) +
TECH
(3.A)

3.A (UZ) +
TECH
(3.A)

 

 
Ú
t

 

       

V1  V2
TKR
(LAB)

 

(UZ)
TECH
(1.B)

 

V1  V2
TKR
(LAB)

BCA2  BCA3
SEP1
(DVOŠ)

BCA2  BCA3
SEP1
(DVOŠ)

BCA2  BCA3
SEP1
(DVOŠ)

BCA2  BCA3
SEP1
(DVOŠ)

 
S
t

 

 

V3
TKR
(LAB)

V3
TKR
(LAB)

V3
TKR
(LAB)

V3
TKR
(LAB)

1.A
CHE
(3.A)

   

V1  V2
TKR
(LAB)

V2  V3
KNZ
(LAB)

 

 
 
-- Poh --

 

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

 

L: VK3
SCh
(LAB)

L: VK3
SCh
(LAB)

L: VK3
TKR
(LAB)

L: VK3
TKR
(LAB)

               

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Ouřada Vojtěch  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

V1  V2
PCvR
(DVOŠ)

     

V2  V3
PCvR
(DVOŠ)

V2  V3
PCvR
(DVOŠ)

V2  V3
PCvR
(DVOŠ)

 
Č
t

 

   

V3
PCvR
(DVOŠ)

 

V3
PCvR
(DVOŠ)

BCA1  V3
ŘTE1
(DVOŠ)

BCA1  V3
ŘTE1
(DVOŠ)

 

 
 
-- Poh --

V3
PCvR
(DVOŠ)

     

 
P
á

 

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

 

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

L: V3
PCvR
(DVOŠ)

   

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Prášil Jaroslav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

BCA4
SEP4
(DVOŠ)

     

BCA4
SEP4

BCA4
SEP4

BCA4
SEP4

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

BCA2  BCA3
ŘTE3
(DVŠ1)

 
Ú
t

 

                 

BCA4
SEP4
(DVŠ1)

BCA4
SEP4
(DVŠ1)

BCA4
SEP4
(DVŠ1)

 

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

S: VK3
PCvR
(DVOŠ)

         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Rieger Marek  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

   

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

         

 
Ú
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

3.A (Chl) +
TEV
(TV)

3.A (Chl) +
TEV
(TV)

     

 
S
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

   

(Chl)
TEV
(TV)

(Chl)
TEV
(TV)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

         

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Rulcová Jana  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

         

 
 
-- Poh --

             

 
Ú
t

 

         

1.B
TEP
(2.B)

1.B
TEP
(2.B)

           

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Sedmík Josef  (V1, V2)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

V1  V2
VD
(DVK)

V1  V2
VD
(DVK)

V1  V2
VD
(DVK)

V3
DUŘ
(DVK)

V3
DUŘ
(DVK)

V3
DUŘ
(DVK)

           

 
Ú
t

 

 

BCA3  BCA4
VDO1
(DVK)

BCA2  BCA3 
VCV3
(DVK)

V1  V2
OR
(DVK)

V3
VD
(DVK)

V1  V3
OM
(DVK)

V1  V3
OM
(DVK)

 

V3
ŘSA
(DVK)

V3
ŘSA
(DVK)

V3
ŘSA
(DVK)

V1  V2 
KNZ
(DVK)

 

 
S
t

 

                 

V1
ŘSA
(DVK)

V1
ŘSA
(DVK)

V1
ŘSA
(DVK)

 

 
Č
t

 

     

V1  V2
DUŘ
(DVK)

V1  V2
DUŘ
(DVK)

V1  V2
DUŘ
(DVK)

V1  V2
AN
(DVK)

 

V3
ZPM
(DVK)

V2
ŘSA
(DVK)

V2
ŘSA
(DVK)

V2
ŘSA
(DVK)

BCA1
VCV1
(DVK)

 
P
á

 

     

 
 
-- Poh --

 

L: VK3
DUŘ
(DVK)

L: VK3
DUŘ
(DVK)

     

L: VK3
VD
(DVK)

L: VK3
ZPM
(DVK)

 

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Skalický Bohumil  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

       

4
DVK
(4)

     

2.B
DVK
(4)

       

 
Ú
t

 

   

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

2.A
DVK
(4)

4
DVK
(4)

2.A
DVK
(4)

           

 
S
t

 

   

1.A (Chl)
TEV
(TV)

1.A (Chl)
TEV
(TV)

3.A
DVK
(4)

3.B
DVK
(4)

2.B
DVK
(4)

           

 
Č
t

 

   

3.B
DVK
(4)

1.A
DVK
(4)

1.B
DVK
(4)

3.B
DVK
(4)

2.A
DVK
(4)

 

2.B
DVK
(4)

       

 
P
á

 

 

3.A
DVK
(4)

3.A
DVK
(4)

1.B
DVK
(4)

1.A
DVK
(4)

               

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Studnička Jiří  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

             

 
Ú
t

 

 

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

3.A (ZL)
NAV
(AZL)

           

 
S
t

 

         

 
 
-- Poh --

 

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

     

 
Č
t

 

     

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

2.A (ZL)
VYP
(AZL)

             

 
P
á

 

 

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

(ZL)
NAV
(AZL)

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Szalay David  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

   

 
 
-- Poh --

       

 
Ú
t

 

 

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

                 

 
S
t

 

           

 
 
-- Poh --

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

     

 
Č
t

 

     

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

2.A (UZ)
VYP
(AZL2)

       

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

3.B (UZ)
NAV
(AZL2)

 

 
P
á

 

 

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

(UZ)
NAV
(AZL2)

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Šída Miroslav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

 
 
-- Poh --

     

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

 

 
Ú
t

 

 

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

3.B (RK) +
PCV
(DRK)

               

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

                 

(RK)
PCV
(DRK)

(RK)
PCV
(DRK)

   

 
P
á

 

                         

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Šída Ondřej  (3.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

       

3.B (RK)
DSG
(ITZN)

3.B (RK)
DSG
(ITZN)

   

3.B (UZ)
DSG
(AUO)

3.B (UZ)
DSG
(ITZN)

3.A (ZL)
DSG
(ITZN)

3.A (ZL)
DSG
(ITZN)

 

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

   

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B
TH
(AUO)

   

 
Č
t

 

 

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

1.B (VYP2)
VYP
(AUO)

           

3.A (UZ)
DSG
(ITZN)

3.A (UZ)
DSG
(ITZN)

 

 
P
á

 

 

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

3.B (BR) +
NAV
(AUO)

(UO)
NAV
(AUO)

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Šolcová Naděžda  (1.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

1.B (VYP1)
ANJ
(1.B)

1.B (VYP1)
ANJ
(1.B)

       

2.A
ANJ
(1.B)

2.B
ANJ
(1.B)

     

 
Ú
t

 

         

2.B
ANJ
(1.B)

   

2.A
ANJ
(1.B)

1.B (VYP1)
ANJ
(1.B)

     

 
S
t

 

 

1.B (VYP2)
ANJ
(1.B)

3.B
ANJ
(1.B)

3.B
ANJ
(1.B)

(ITZs)
ANJ
(1.B)

1.B (VYP2)
ANJ
(1.B)

 

1.B
TH
(1.B)

2.B
ANJ
(1.B)

 
 
-- Poh --

(Dív)
ANJ
(1.B)

   

 
Č
t

 

 

3.B
ANJ
(1.B)

(Chl)
ANJ
(1.B)

(ITZs)
ANJ
(1.B)

   

3.B
ANJ
(1.B)

 

1.B (VYP2)
ANJ
(1.B)

       

 
P
á

 

   

2.A
ANJ
(1.B)

                   

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Šubertová Renata  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

   

 
 
-- Poh --

                   

 
Č
t

 

                         

 
P
á

 

   

1.B
OBN
(2.B)

1.A
OBN
(2.B)

 
 
-- Poh --

               

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Turek Filip  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

 

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

 
 
-- Poh --

 

 
Ú
t

 

 

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

(UO)
PCV
(DUOZ)

 
 
-- Poh --

     

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

1.B (UO) +
PCV
(DUOZ)

 

 
S
t

 

                 

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

1.A (UZ)
PCV
(DUOZ)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 

 
P
á

 

 

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

 
 
-- NE Ú --

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Válek Jaroslav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

 

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

     

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

 

 
S
t

 

       

 
 
-- Poh --

 

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

       

 
Č
t

 

     

 
 
-- Poh --

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

3.A (UZ)
PCV
(DUZ)

 

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

(UZ)
PCV
(DUZ)

 

 
P
á

 

 

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

3.B (UZ)
PCV
(DUZ)

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Zajíc Ondřej  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

 

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B
TECH
(3.A)

           

 
Ú
t

 

                         

 
S
t

 

 

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

1.A
TECH
(3.A)

 

 
 
-- Poh --

1.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B (BR)
PCV
(DBR)

 

 
Č
t

 

   

 
 
-- Poh --

 

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

 

 
P
á

 

 

1.B
TECH
(3.A)

1.A
TECH
(3.A)

                   

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Zajíc Václav  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

           

 
 
-- Poh --

 

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

 

 
Ú
t

 

 

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

3.B (BR)
PCV
(DBR)

 

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

(BR)
PCV
(DBR)

 

 
S
t

 

                         

 
Č
t

 

 

1.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B (BR)
PCV
(DBR)

1.B (BR)
PCV
(DBR)

                 

 
P
á

 

     

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

2.B (BR)
PCV
(DBR)

             

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Zemín Jiří  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

                         

 
Ú
t

 

         

3.B (RK)
TECH
(3.A)

(RK)
TECH
(ITZN)

 

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

 

 
S
t

 

 

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

       

1.B (RK)
PCV
(DRK)

1.B (RK)
PCV
(DRK)

1.B (RK)
PCV
(DRK)

 

 
Č
t

 

 

1.B (RK)
PCV
(DRK)

1.B (RK)
PCV
(DRK)

1.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

2.B (RK)
PCV
(DRK)

(RK)
TECH
(3.A)

(RK)
TECH
(3.A)

 
 
-- Poh --

3.B (RK)
TECH
(1.A)

   

 
P
á

 

     

2.A (UZ) +
TECH
(3.A)

2.A (UZ) +
TECH
(3.A)

               

 

(Od 7.5.2019 -změna anj)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola  Zubko Jan  

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:35-11:20

5
11:25-12:10

6
12:15-13:00

7
13:00-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

12
17:05-17:50

 
P
o

 

   

 
 
-- Poh --

 

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

2.A (ZL1)
PCV
(DZL1)

 

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

 

 
Ú
t

 

 

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

 

 
 
-- Poh --

           

 
S
t

 

                 

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

 

 
Č
t

 

           

3.A (ZL)
PCV
(DZL)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

(ZL1)
PCV
(DZL1)

 

 
P
á

 

                         

Zpracováno v systému Bakaláři