Suplování:   Pondělí 25.9.2017

datum výpisu: 22.9.2017 (12:33)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Šubertová Renata (DVPP)

 

Šol

-

-

>>

>>

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Brandejská Jana

4.hod

přesun <<

EKO

3

(4)

z 27.9. 5.hod

Jiřičková Eva

6.hod

přesun >>

ČJL

1.B

 

na 26.9. 3.hod

Knížková Renáta

4.hod

přesun >>

FYZ

1.B

 

na 6.hod

 

5.hod

změna

OBN

4

(4)

 
 

6.hod

přesun <<

FYZ

1.B

(2.A)

z 4.hod

Rulcová Jana

4.hod

přesun <<

TEP

1.B

(3)

z 27.9. 5.hod

 

5.hod

přesun <<

TEP

1.B

(3)

z 27.9. 4.hod

Šolcová Naděžda

1.hod

Suplovací pohotovost

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

TEP

 

(3)

přesun <<

Rulcová Jana

z 27.9. (St) 5.hod

 

4.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

5.hod

TEP

 

(3)

přesun <<

Rulcová Jana

z 27.9. (St) 4.hod

 

5.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 27.9. (St) 4.hod

 

6.hod

FYZ

 

(2.A)

přesun <<

Knížková Renáta

z 4.hod

 

6.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 26.9. (Út) 3.hod

3

4.hod

EKO

 

(4)

přesun <<

Brandejská Jana

z 27.9. (St) 5.hod

 

4.hod

OBN

   

přesun >>

 

na 27.9. (St) 5.hod

4

5.hod

OBN

 

(4)

změna

Knížková Renáta

 

 

 

Suplování:   Úterý 26.9.2017

datum výpisu: 22.9.2017 (12:33)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Rulcová Jana (Absc)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Šída Ondřej (PŘÍŘ)

   

-

-

     

-

         

Zubko Jan (PŘÍŘ)

       

Jan

ZajV

-

-

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4

 

BLOK

BLOK

BLOK

BLOK

BLOK

BLOK

BLOK

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Janevová Zuzana

4.hod

Suplovací pohotovost

 

Jiřičková Eva

3.hod

přesun <<

ČJL

1.B

(1.A)

z 25.9. 6.hod

Mašek Jiří

3.hod

změna

ČJL

4

(2.B)

 

Skalický Bohumil

3.hod

přesun >>

DVK

1.B

 

na 27.9. 5.hod

Šubertová Renata

4.hod

změna

OBN

1.A

(2.A)

 

Zajíc Václav

5.hod

Suplovací pohotovost

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

OBN

 

(2.A)

změna

Šubertová Renata

 

1.B

3.hod

ČJL

 

(1.A)

přesun <<

Jiřičková Eva

z 25.9. (Po) 6.hod

 

3.hod

DVK

   

přesun >>

 

na 27.9. (St) 5.hod

4

3.hod

ČJL

 

(2.B)

změna

Mašek Jiří

 

 

 

Suplování:   Středa 27.9.2017

datum výpisu: 22.9.2017 (12:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.A

           

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

1.B

           

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

2.A

           

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

2.B

           

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

3

           

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

4

             

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Rulcová Jana (Absc)

 

-

-

-

>>

>>

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Brandejská Jana

5.hod

přesun >>

EKO

3

 

na 25.9. 4.hod

 

8.hod

odpadá

ZEK

1.B

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

TEV

2.B (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

TEV

2.B (Dív)+

 

Obecná absence třídy

Brožek Pavel

6.hod

odpadá

VYP

2.B (BR)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

VYP

1.B (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

VYP

1.B (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

VYP

1.B (Dív)

 

Obecná absence třídy

Janevová Zuzana

7.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

Obecná absence třídy

Jiřičková Eva

6.hod

odpadá

ČJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

VYP

1.B (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

VYP

1.B (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

VYP

1.B (Chl)

 

Obecná absence třídy

Koubusová Klára

9.hod

odpadá

ANJ

2.A (ZL)

 

Obecná absence třídy

Marek

7.hod

odpadá

PCV

4 (UO)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (UO)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (UO)+

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (UO)+

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (UO)+

 

Obecná absence třídy

Mastník Jan

7.hod

odpadá

NAV

3 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NAV

3 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

NAV

3 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

NAV

3 (UZ)

 

Obecná absence třídy

Mašek Jiří

5.hod

změna

ČJL

4

(2.A)

 
 

8.hod

odpadá

OBN

2.A

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

OBN

2.B

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

TH

1.A

 

Obecná absence třídy

Skalický Bohumil

5.hod

přesun <<

DVK

1.B

(2.B)

z 26.9. 3.hod

 

6.hod

odpadá

DVK

1.B

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

DVK

2.B

 

Obecná absence třídy

Studnička Jiří

7.hod

odpadá

NAV

3 (ZL)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NAV

3 (ZL)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

NAV

3 (ZL)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

NAV

3 (ZL)

 

Obecná absence třídy

Szalay David

7.hod

odpadá

VYP

1.A (ZL2)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

VYP

1.A (ZL2)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

VYP

1.A (ZL2)+

 

Obecná absence třídy

Šída Ondřej

7.hod

odpadá

VYP

1.A (ZL1)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

VYP

1.A (ZL1)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

VYP

1.A (ZL1)

 

Obecná absence třídy

Šolcová Naděžda

10.hod

odpadá

ANJ

2.B (Chl)

 

Obecná absence třídy

Šubertová Renata

4.hod

přesun <<

OBN

1.B

(4)

z 25.9. 5.hod

 

5.hod

přesun <<

OBN

3

(3)

z 25.9. 4.hod

Válek Jaroslav

6.hod

odpadá

PCV

2.B (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

Zajíc Václav

7.hod

odpadá

PCV

4 (BR)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (BR)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (BR)+

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (BR)+

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (BR)+

 

Obecná absence třídy

Zemín Jiří

7.hod

odpadá

PCV

4 (RK)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (RK)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (RK)+

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (RK)+

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (RK)+

 

Obecná absence třídy

Zubko Jan

7.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.- 11. hod Obecná absence třídy

1.B

4.hod

OBN

 

(4)

přesun <<

Šubertová Renata

z 25.9. (Po) 5.hod

 

4.hod

TEP

   

přesun >>

 

na 25.9. (Po) 5.hod

 

5.hod

DVK

 

(2.B)

přesun <<

Skalický Bohumil

z 26.9. (Út) 3.hod

 

5.hod

TEP

   

přesun >>

 

na 25.9. (Po) 4.hod

 

6.- 11. hod Obecná absence třídy

2.A

6.- 11. hod Obecná absence třídy

2.B

6.- 11. hod Obecná absence třídy

3

5.hod

OBN

 

(3)

přesun <<

Šubertová Renata

z 25.9. (Po) 4.hod

 

5.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 25.9. (Po) 4.hod

 

6.- 11. hod Obecná absence třídy

4

5.hod

ČJL

 

(2.A)

změna

Mašek Jiří

 
 

7.- 11. hod Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři