Chodba 3. patro - 10.20 - 10.35 hodin- ped.dohled: Kocourek

Suplování:   Středa 22.5.2019

datum výpisu: 21.5.2019 (14:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4

 

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Mlejnková Tereza (Absc)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Mašek Jiří (MZ)

 

..

..

..

..

..

-

-

Jiř

-

-

-

 

Skalický Bohumil (MZ)

 

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Brandejská Jana

2.hod

odpadá

EKO

4

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

3.hod

přesun <<

MAT

1.A

(1.A)

z 23.5. 6.hod

 

4.hod

přesun <<

EKO

3.B

(1.A)

z 23.5. 9.hod

 

4.hod

odpadá

MATs

4 (MATs)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Hloušek Lubomír

10.hod

odpadá

TECH

4 (UO)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

11.hod

odpadá

TECH

4 (UO)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

12.hod

odpadá

TECH

4 (UO)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Jiřičková Eva

1.hod

přesun <<

PIS

1.A

(2.A)

z 20.5. 9.hod

 

1.hod

přesun >>

VYP

1.A (VYP1)

 

na 20.5. 8.hod

 

2.hod

přesun <<

PIS

1.A

(2.A)

z 20.5. 10.hod

 

2.hod

přesun >>

VYP

1.A (VYP1)

 

na 20.5. 9.hod

 

3.hod

přesun >>

VYP

1.A (VYP1)

 

na 20.5. 10.hod

 

5.hod

navíc

ČJL

3.B

(2.A)

 
 

8.hod

supl. (Maš MZ)

ČJL

1.B

(1.A)

 

Kocourek František

6.hod

navíc

PG

2.B (VYP1)+

(ITZS)

 

Mastník Jan

2.hod

navíc

NAV

3.A (UZ)

(AUZ)

 
 

3.hod

navíc

NAV

3.A (UZ)

(AUZ)

 
 

4.hod

navíc

NAV

3.A (UZ)

(AUZ)

 

Rieger Marek

10.hod

odpadá

TEV

4 (Chl)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

11.hod

odpadá

TEV

4 (Chl)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Studnička Jiří

2.hod

navíc

NAV

3.A (ZL)

(AZL)

 
 

3.hod

navíc

NAV

3.A (ZL)

(AZL)

 
 

4.hod

navíc

NAV

3.A (ZL)

(AZL)

 
 

7.hod

odpadá

NAV

4 (ZL)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

NAV

4 (ZL)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

9.hod

odpadá

NAV

4 (ZL)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Szalay David

7.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

9.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Šolcová Naděžda

4.hod

odpadá

ANJ

4 (ITZs)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

10.hod

odpadá

ANJ

4 (Dív)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

PIS

 

(2.A)

přesun <<

Jiřičková Eva

z 20.5. (Po) 9.hod

 

1.hod

VYP

VYP1

 

přesun >>

 

na 20.5. (Po) 8.hod

 

2.hod

PIS

 

(2.A)

přesun <<

Jiřičková Eva

z 20.5. (Po) 10.hod

 

2.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Ska)

 

2.hod

VYP

VYP1

 

přesun >>

 

na 20.5. (Po) 9.hod

 

3.hod

MAT

 

(1.A)

přesun <<

Brandejská Jana

z 23.5. (Čt) 6.hod

 

3.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Ska)

 

3.hod

VYP

VYP1

 

přesun >>

 

na 20.5. (Po) 10.hod

1.B

8.hod

ČJL

 

(1.A)

supluje

Jiřičková Eva

(Maš)

2.B

6.hod

PG

BR

(ITZS)

navíc

Kocourek František

 
 

6.hod

PG

VYP1

(ITZS)

navíc

Kocourek František

 
 

6.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

3.A

2.hod

NAV

UZ

(AUZ)

navíc

Mastník Jan

 
 

2.hod

NAV

ZL

(AZL)

navíc

Studnička Jiří

 
 

2.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Maš)

 

3.hod

NAV

ZL

(AZL)

navíc

Studnička Jiří

 
 

3.hod

NAV

UZ

(AUZ)

navíc

Mastník Jan

 
 

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Maš)

 

4.hod

NAV

UZ

(AUZ)

navíc

Mastník Jan

 
 

4.hod

NAV

ZL

(AZL)

navíc

Studnička Jiří

 
 

4.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

3.B

4.hod

EKO

 

(1.A)

přesun <<

Brandejská Jana

z 23.5. (Čt) 9.hod

 

4.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Maš)

 

5.hod

ČJL

 

(2.A)

navíc

Jiřičková Eva

 
 

5.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

4

1.- 12. hod přípravy na maturitní zkoušky

 

 

Suplování:   Čtvrtek 23.5.2019

datum výpisu: 21.5.2019 (14:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4

 

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Brandejská Jana (Lék)

 

..

>>

..

-

>>

>>

-

-

>>

-

-

 

Mlejnková Tereza (Absc)

 

Dost

Dost

-

Dost

Dost

-

-

-

-

-

-

 

Mašek Jiří (MZ)

 

-

-

..

..

-

..

-

..

..

-

..

 

Skalický Bohumil (MZ)

 

-

..

..

..

..

..

-

..

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Brožek Pavel

4.hod

navíc

NAV

3.B (RK)

(ARK)

 
 

5.hod

navíc

NAV

3.B (RK)

(ARK)

 
 

6.hod

navíc

NAV

3.B (RK)

(ARK)

 

Dostrašilová Marta

1.hod

supl. (Mle Absc)

ANJ

1.A (VYP1)

(2.B)

 
 

2.hod

supl. (Mle Absc)

ANJ

1.A (VYP2)

(2.B)

 
 

4.hod

supl. (Mle Absc)

ANJ

1.A (VYP1)

(1.B)

 
 

5.hod

supl. (Mle Absc)

ANJ

1.A (VYP1)

(1.B)

 

Drahoňovská Martina

1.hod

odpadá

TEV

4 (Dív)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

TEV

4 (Dív)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Friebelová Iveta

10.hod

navíc

TECH

3.A (ZL)

(3.A)

 
 

10.hod

odpadá

TECH

3.B (BR)+

 

zrušeno

 

11.hod

navíc

TECH

3.A (ZL)

(3.A)

 
 

11.hod

odpadá

TECH

3.B (BR)+

 

zrušeno

Jiřičková Eva

6.hod

navíc

ČJL

1.A

(2.A)

 
 

8.hod

navíc

ČJL

2.B

(2.A)

 

Knížková Renáta

1.hod

navíc

OBN

2.A

(4)

 
 

2.hod

navíc

OBN

3.B

(4)

 

Kočvara Lukáš

6.hod

navíc

CHE

2.A

(3.A)

 

Koubusová Klára

8.hod

změna

ANJ

3.A

(4)

 
 

9.hod

změna

ANJ

3.A

(4)

 

Krejčová Jana

6.hod

Suplovací pohotovost

 
 

7.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (ZL2)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Rulcová Jana

5.hod

přesun <<

TEP

1.B

(2.B)

z 21.5. 5.hod

 

6.hod

přesun <<

TEP

1.B

(2.B)

z 21.5. 6.hod

Szalay David

10.hod

odpadá

NAV

3.B (UZ)

 

zrušeno

 

11.hod

odpadá

NAV

3.B (UZ)

 

zrušeno

Šída Miroslav

9.hod

odpadá

PCV

4 (RK)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (RK)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Šída Ondřej

4.hod

navíc

NAV

3.B (BR)

(ABR)

 
 

5.hod

navíc

NAV

3.B (BR)

(ABR)

 
 

6.hod

navíc

NAV

3.B (BR)

(ABR)

 

Šolcová Naděžda

2.hod

navíc

ANJ

2.B

(1.B)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

4 (Chl)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

3.hod

přesun <<

ANJ

3.B

(1.B)

z 6.hod

 

3.hod

odpadá

ANJ

4 (ITZs)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

6.hod

přesun >>

ANJ

3.B

 

na 3.hod

 

9.hod

navíc

ANJ

2.A

(2.A)

 

Šubertová Renata

4.hod

navíc

OBN

1.B

(2.B)

 

Válek Jaroslav

7.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Zajíc Ondřej

3.hod

přesun <<

TECH

1.A

(3.A)

z 24.5. 2.hod

 

7.hod

odpadá

PCV

4 (BR)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (BR)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (BR)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (BR)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (BR)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Zajíc Václav

4.hod

navíc

NAV

3.B (UZ)

(AUZ)

 
 

5.hod

navíc

NAV

3.B (UZ)

(AUZ)

 
 

6.hod

navíc

NAV

3.B (UZ)

(AUZ)

 

Zemín Jiří

7.hod

odpadá

TECH

4 (RK)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

TECH

4 (RK)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

10.hod

odpadá

TECH

3.B (RK)

 

zrušeno

Zubko Jan

7.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

9.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

10.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

11.hod

odpadá

PCV

4 (ZL1)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ANJ

VYP1

(2.B)

supluje

Dostrašilová Marta

(Mle)

 

2.hod

ANJ

VYP2

(2.B)

supluje

Dostrašilová Marta

(Mle)

 

3.hod

TECH

 

(3.A)

přesun <<

Zajíc Ondřej

z 24.5. (Pá) 2.hod

 

3.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

 

4.hod

ANJ

VYP1

(1.B)

supluje

Dostrašilová Marta

(Mle)

 

5.hod

ANJ

VYP1

(1.B)

supluje

Dostrašilová Marta

(Mle)

 

6.hod

ČJL

 

(2.A)

navíc

Jiřičková Eva

 
 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 22.5. (St) 3.hod

1.B

4.hod

OBN

 

(2.B)

navíc

Šubertová Renata

 
 

4.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

 

5.hod

TEP

 

(2.B)

přesun <<

Rulcová Jana

z 21.5. (Út) 5.hod

 

5.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 20.5. (Po) 4.hod

 

6.hod

TEP

 

(2.B)

přesun <<

Rulcová Jana

z 21.5. (Út) 6.hod

 

6.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Maš)

2.A

1.hod

OBN

 

(4)

navíc

Knížková Renáta

 
 

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Bra)

 

6.hod

CHE

 

(3.A)

navíc

Kočvara Lukáš

 
 

6.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

 

9.hod

ANJ

 

(2.A)

navíc

Šolcová Naděžda

 
 

9.hod

TH

   

odpadá

 

(Maš)

2.B

2.hod

ANJ

 

(1.B)

navíc

Šolcová Naděžda

 
 

2.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 20.5. (Po) 8.hod

 

8.hod

ČJL

 

(2.A)

navíc

Jiřičková Eva

 
 

8.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

3.A

8.hod

ANJ

 

(4)

změna

Koubusová Klára

 
 

9.hod

ANJ

 

(4)

změna

Koubusová Klára

 
 

10.hod

TECH

ZL

(3.A)

navíc

Friebelová Iveta

 
 

10.hod

TECH

ZL

 

odpadá

 

(Frie)

 

11.hod

TECH

ZL

(3.A)

navíc

Friebelová Iveta

 
 

11.hod

TECH

ZL

 

odpadá

 

(Frie)

3.B

2.hod

OBN

 

(4)

navíc

Knížková Renáta

 
 

2.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

 

3.hod

ANJ

 

(1.B)

přesun <<

Šolcová Naděžda

z 6.hod

 

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Maš)

 

4.hod

NAV

BR

(ABR)

navíc

Šída Ondřej

 
 

4.hod

NAV

RK

(ARK)

navíc

Brožek Pavel

 
 

4.hod

NAV

UZ

(AUZ)

navíc

Zajíc Václav

 
 

4.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Maš)

 

5.hod

NAV

BR

(ABR)

navíc

Šída Ondřej

 
 

5.hod

NAV

RK

(ARK)

navíc

Brožek Pavel

 
 

5.hod

NAV

UZ

(AUZ)

navíc

Zajíc Václav

 
 

5.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

 

6.hod

NAV

UZ

(AUZ)

navíc

Zajíc Václav

 
 

6.hod

NAV

RK

(ARK)

navíc

Brožek Pavel

 
 

6.hod

NAV

BR

(ABR)

navíc

Šída Ondřej

 
 

6.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

8.hod

OBN

   

odpadá

 

(Maš)

 

9.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 22.5. (St) 4.hod

 

10.hod

TECH

BR

 

odpadá

 

(Frie)

 

10.hod

TECH

RK

 

odpadá

 

(Zem)

 

10.hod

NAV

UZ

 

odpadá

 

(Sza)

 

11.hod

TECH

BR

 

odpadá

 

(Frie)

 

11.hod

NAV

UZ

 

odpadá

 

(Sza)

4

1.- 11. hod přípravy na maturitní zkoušky

 

 

Chodba 3. patro - 10.20 - 10.35 hodin - ped.dohled: Szalay

Suplování:   Pátek 24.5.2019

datum výpisu: 21.5.2019 (14:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4

 

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

PŘMZ

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Brandejská Jana (Lék)

         

>>

             

Mlejnková Tereza (Absc)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Mašek Jiří (MZ)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Skalický Bohumil (MZ)

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Brandejská Jana

2.hod

přesun <<

ZEK

1.A

(1.A)

z 5.hod

Brožek Pavel

5.hod

odpadá

NAV

4 (RK)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Jiřičková Eva

4.hod

navíc

ČJL

3.A

(2.A)

 

Knížková Renáta

1.hod

přesun <<

FYZ

1.B

(3.A)

z 20.5. 9.hod

 

2.hod

navíc

OBN

3.A

(4)

 
 

3.hod

navíc

FYZ

1.B

(4)

 
 

4.hod

přesun <<

FYZ

1.A

(2.B)

z 20.5. 8.hod

Studnička Jiří

1.hod

odpadá

NAV

4 (ZL)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

NAV

4 (ZL)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

NAV

4 (ZL)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

NAV

4 (ZL)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

NAV

4 (ZL)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Szalay David

1.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

přípravy na maturitní zkoušky

Šída Ondřej

5.hod

odpadá

NAV

4 (UO)+

 

přípravy na maturitní zkoušky

Šolcová Naděžda

1.hod

navíc

ANJ

3.A

(1.B)

 

Zajíc Ondřej

1.hod

přesun >>

TECH

1.B

 

na 20.5. 9.hod

 

2.hod

přesun >>

TECH

1.A

 

na 23.5. 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

ZEK

 

(1.A)

přesun <<

Brandejská Jana

z 5.hod

 

2.hod

TECH

   

přesun >>

 

na 23.5. (Čt) 3.hod

 

4.hod

FYZ

 

(2.B)

přesun <<

Knížková Renáta

z 20.5. (Po) 8.hod

 

4.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

 

5.hod

ZEK

   

přesun >>

 

na 2.hod

1.B

1.hod

FYZ

 

(3.A)

přesun <<

Knížková Renáta

z 20.5. (Po) 9.hod

 

1.hod

TECH

   

přesun >>

 

na 20.5. (Po) 9.hod

 

3.hod

FYZ

 

(4)

navíc

Knížková Renáta

 
 

3.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

3.A

1.hod

ANJ

 

(1.B)

navíc

Šolcová Naděžda

 
 

1.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

 

2.hod

OBN

 

(4)

navíc

Knížková Renáta

 
 

2.hod

DVK

   

odpadá

 

(Ska)

 

4.hod

ČJL

 

(2.A)

navíc

Jiřičková Eva

 

4

1.- 5. hod přípravy na maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři