Přehled akcí: 24.6. - 30.6.2019 (26. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
24.6.
 

8:00- 9:45

Přednáška "Směřujeme k vyhynutí - a co s tím?"
Společenský sál

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B
Brandejská Jana, Brožek Pavel, Janevová Zuzana, Kocourek František, Mašek Jiří, Šída Ondřej, Šolcová Naděžda

8:00-16:00

Absolutorium VOŠ

Friebelová Iveta, Koubusová Klára, Nikendey Václav, Ouřada Vojtěch, Prášil Jaroslav, Sedmík Josef, Šolcová Naděžda
DVK

10:00

Jednání se školníkem

Šubertová Renata

10:00-12:00

Prohlídka turnovských kostelů, významných objektů a Synagogy s průvodcem
Sraz ve vestibulu po skončení přednášky max. v 9.55 hodin!

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B
Brandejská Jana, Brožek Pavel, Janevová Zuzana, Kocourek František, Mašek Jiří, Šída Ondřej, Zemín Jiří

do 15:00

Odevzdání podkladů pro klasifikační poradu R.Šubertové!

Brandejská Jana, Brožek Pavel, Kocourek František, Mašek Jiří, Šída Ondřej, Šolcová Naděžda

 
Út
25.6.
 

8:00

Samostatná třídní akce
Sraz (čas i místo) dle pokynů třídní učitelky

1.B
Šolcová Naděžda

8:00

Sjezd Jizery (lodě)
Sraz (čas i místo) dle pokynů třídního učitele

2.B
Brožek Pavel

9:00-12:00

Sportovní areál Maškovka - možnost koupání, volejbalu aj.
Sraz dle pokynů třídního učitele (přímo před areálem či před školou?)

1.A, 2.A, 3.A, 3.B
Brandejská Jana, Janevová Zuzana, Kocourek František, Mašek Jiří, Šída Ondřej

14:00

Klasifikační porada za 2. pololetí
Přítomnost všech pedagogů nutná!

 

 
St
26.6.
 

8:00

Třídní výlety
1. A - sjezd Jizery (lodě) 1. B - pěší výlet 2.A - "neckyáda" 3. A, 3.B, 2.B - exkurze Kutná Hora Sraz (čas i místo) dle pokynů třídních učitelů

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B
Brandejská Jana, Brožek Pavel, Friebelová Iveta, Kocourek František, Mašek Jiří, Šída Ondřej, Šolcová Naděžda, Šubertová Renata

Absence: Poloprudská od 11.00 hod. lékař

 
Čt
27.6.
 

8:15-10:00

Filmové představení "Uzly a pomeranče" - kino Sféra
Začátek představení je v 8.15 hodin, tzn. že všechny třídy budou přítomny před kinem max. v 8.10 hodin!!! Sraz (čas i místo) tedy určí třídní učitel s ohledem na výše napsané!

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B
Brandejská Jana, Brožek Pavel, Kocourek František, Mašek Jiří, Šída Ondřej, Šolcová Naděžda, Šubertová Renata

10:00-12:00

Burza knih - školní knihovna
V průběhu úklidu tříd a šaten bude probíhat i burza knih, kterou žáci mohou během daného času navštívit!

Jiřišťová Helena

10:00-12:00

Úklid kmenové třídy a šatny
Každý třídní učitel zodpovídá za to, že před odchodem žáků své třídy ze školy bude provedena kontrola zástupkyní, které třídní učitel nahlásí splnění úklidu, resp. nutnost kontroly!!!

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B
Brandejská Jana, Brožek Pavel, Kocourek František, Mašek Jiří, Šída Ondřej, Šolcová Naděžda

14:00

Posezení pro zaměstnance - Tenisová hala Krejza
Všichni jste srdečně zváni!

 

do 13:00

Max. termín odevzdání výkazů (vč. projektu) a vyplnění žádanek o čerpání dovolené na prázdniny!
R.Šubertové

 

 

28.6.
 

8:00- 8:30

Předávání vysvědčení v kmenových třídách

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B
Brandejská Jana, Brožek Pavel, Kocourek František, Mašek Jiří, Šída Ondřej, Šolcová Naděžda

8:30- 9:00

Slavnostní ukončení školního roku 2018/2019 s překvapením
Společenský sál Přítomnost i ostatních pedagogů (třídní učitelé jsou samozřejmostí) je vítána!!!

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B

 
So
29.6.
 

 

VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ, SLUNEČNÉ A KLIDNÉ PRÁZDNINY 0=)

 

 
Ne
30.6.
 

 

21.6.2019 (8:47)

Zpracováno v systému Bakaláři