V 8.00 hodin - společenský sál - slavnostní zahájení nového školního roku
Přítomni všichni žáci a všichni pedagogové!
Poté celé dopoledne třídnické záležitosti ve svých kmenových třídách pod vedením třídních učitelů!

Suplování:   Pondělí 2.9.2019

datum výpisu: 2.9.2019 (13:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.A

 

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

 

Absc

Absc

       

1.B

 

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

 

Absc

Absc

Absc

Absc

   

2.A

 

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

 

Absc

Absc

Absc

Absc

   

2.B

 

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

             

3.A

 

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

 

Absc

Absc

Absc

Absc

   

3.B

 

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

 

Absc

Absc

Absc

Absc

   

4.A

 

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

 

Absc

Absc

Absc

Absc

   

4.B

 

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

TZ

 

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Brandejská Jana (PedD)

 

..

-

..

-

..

-

             

Brožek Pavel (PedD)

 

..

..

..

..

-

-

             

Janevová Zuzana (PedD)

 

....

-

..

..

-

-

             

Kocourek František (PedD)

 

-

..

-

-

..

..

             

Krejčová Jana (PedD)

 

-

-

-

..

..

..

             

Mašek Jiří (PedD)

 

-

..

-

..

..

-

             

Šída Ondřej (PedD)

 

..

..

..

-

-

-

             

Šolcová Naděžda (PedD)

 

..

-

-

..

-

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Brandejská Jana

8.hod

odpadá

ZEK

1.B

 

Obecná absence třídy

Friebelová Iveta

3.hod

odpadá

TECH

3.B (BR)+

 

třídnické záležitosti

Hübsch Pavel

10.hod

odpadá

PCV

3.B (RK)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

3.B (RK)

 

Obecná absence třídy

Ježková Anna

9.hod

odpadá

PCV

3.B (BR)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

3.B (BR)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

3.B (BR)

 

Obecná absence třídy

Jiřičková Eva

3.hod

odpadá

VYP

1.A (VYP2)

 

třídnické záležitosti

 

4.hod

odpadá

VYP

1.A (VYP2)

 

třídnické záležitosti

 

5.hod

odpadá

VYP

1.A (VYP2)

 

třídnické záležitosti

 

9.hod

odpadá

VYP

1.B (VYP2)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

VYP

1.B (VYP2)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

VYP

1.B (VYP2)

 

Obecná absence třídy

Kočvara Lukáš

8.hod

odpadá

ITZ

2.A (VYP2)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ITZ

1.B (VYP1)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

ITZ

1.B (VYP1)

 

Obecná absence třídy

Krejčová Jana

8.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL2)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL2)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL2)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL2)

 

Obecná absence třídy

Laurynová Lucie

5.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL1)

 

třídnické záležitosti

 

6.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL1)

 

třídnické záležitosti

 

8.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL1)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL1)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL1)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL1)

 

Obecná absence třídy

Marák Jiří

1.hod

odpadá

PCV

4.A (UZ)

 

třídnické záležitosti

 

2.hod

odpadá

PCV

4.A (UZ)

 

třídnické záležitosti

 

3.hod

odpadá

PCV

2.A (UZ)

 

třídnické záležitosti

 

4.hod

odpadá

PCV

2.A (UZ)

 

třídnické záležitosti

 

5.hod

odpadá

PCV

3.A (UZ)+

 

třídnické záležitosti

 

6.hod

odpadá

PCV

3.B (UZ)+

 

třídnické záležitosti

 

8.hod

odpadá

PCV

3.A (UZ)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

3.A (UZ)+

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PCV

3.A (UZ)+

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

PCV

3.A (UZ)+

 

Obecná absence třídy

Mastník Jan

3.hod

odpadá

VYP

1.A (VYP1)

 

třídnické záležitosti

 

4.hod

odpadá

VYP

1.A (VYP1)

 

třídnické záležitosti

 

5.hod

odpadá

VYP

1.A (VYP1)

 

třídnické záležitosti

Nikendey Václav

2.hod

odpadá

TECH

3.B (UZ)+

 

třídnické záležitosti

 

3.hod

odpadá

CHE

2.B

 

třídnické záležitosti

 

9.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

Raitmajer Václav

3.hod

odpadá

OBN

4.A

 

třídnické záležitosti

 

4.hod

odpadá

OBN

3.B

 

třídnické záležitosti

 

5.hod

odpadá

ANJ

1.B

 

třídnické záležitosti

 

6.hod

odpadá

ČJL

1.B

 

třídnické záležitosti

 

8.hod

odpadá

ANJ

2.A (VYP1)

 

Obecná absence třídy

Rieger Marek

1.hod

odpadá

TEV

1.B (Chl)+

 

třídnické záležitosti

 

2.hod

odpadá

TEV

1.B (Chl)+

 

třídnické záležitosti

 

5.hod

odpadá

TEV

2.B (Chl)+

 

třídnické záležitosti

 

6.hod

odpadá

TEV

2.B (Chl)+

 

třídnické záležitosti

 

8.hod

odpadá

TEV

4.B (Chl)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

TEV

4.B (Chl)+

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

TEV

4.B (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

TEV

4.B (Dív)+

 

Obecná absence třídy

Skalický Bohumil

2.hod

odpadá

DVK

2.B

 

třídnické záležitosti

 

4.hod

odpadá

DVK

2.B

 

třídnické záležitosti

 

6.hod

odpadá

DVK

4.A

 

třídnické záležitosti

 

8.hod

odpadá

DVK

1.A

 

Obecná absence třídy

Studnička Jiří

9.hod

odpadá

VYP

2.A (VYP1)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

VYP

2.A (VYP1)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

VYP

2.A (VYP1)

 

Obecná absence třídy

Szalay David

1.hod

odpadá

NAV

4.B (UZ)

 

třídnické záležitosti

 

2.hod

odpadá

NAV

4.B (UZ)

 

třídnické záležitosti

 

3.hod

odpadá

NAV

4.B (UZ)

 

třídnické záležitosti

 

4.hod

odpadá

NAV

4.B (UZ)

 

třídnické záležitosti

 

9.hod

odpadá

VYP

2.A (VYP2)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

VYP

2.A (VYP2)

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

VYP

2.A (VYP2)

 

Obecná absence třídy

Zajíc Ondřej

5.hod

odpadá

PCV

3.B (BR)

 

třídnické záležitosti

 

6.hod

odpadá

PCV

3.B (BR)

 

třídnické záležitosti

 

8.hod

odpadá

PCV

3.B (BR)

 

Obecná absence třídy

Zajíc Václav

1.hod

odpadá

NAV

4.B (BR)

 

třídnické záležitosti

 

2.hod

odpadá

NAV

4.B (BR)

 

třídnické záležitosti

 

3.hod

odpadá

NAV

4.B (BR)

 

třídnické záležitosti

 

4.hod

odpadá

NAV

4.B (BR)

 

třídnické záležitosti

Zemín Jiří

3.hod

odpadá

TECH

3.B (RK)

 

třídnické záležitosti

 

5.hod

odpadá

PCV

3.B (RK)

 

třídnické záležitosti

 

6.hod

odpadá

PCV

3.B (RK)

 

třídnické záležitosti

 

8.hod

odpadá

PCV

3.B (RK)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PCV

3.B (RK)

 

Obecná absence třídy

Zubko Jan

1.hod

odpadá

PCV

4.A (ZL)

 

třídnické záležitosti

 

2.hod

odpadá

PCV

4.A (ZL)

 

třídnické záležitosti

 

3.hod

odpadá

PCV

2.A (ZL1)

 

třídnické záležitosti

 

4.hod

odpadá

PCV

2.A (ZL1)

 

třídnické záležitosti

 

6.hod

odpadá

PCV

3.A (ZL2)

 

třídnické záležitosti

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 6. hod třídnické záležitosti

 

8., 9. hod Obecná absence třídy

1.B

8.- 11. hod Obecná absence třídy

 

1.- 6. hod třídnické záležitosti

2.A

1.- 6. hod třídnické záležitosti

 

8.- 11. hod Obecná absence třídy

2.B

1.- 6. hod třídnické záležitosti

3.A

1.- 6. hod třídnické záležitosti

 

8.- 11. hod Obecná absence třídy

3.B

8.- 11. hod Obecná absence třídy

 

1.- 6. hod třídnické záležitosti

4.A

1.- 6. hod třídnické záležitosti

 

8.- 11. hod Obecná absence třídy

4.B

1.- 6. hod třídnické záležitosti

 

8.- 11. hod Obecná absence třídy

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 6. hod - Krejčová Jana

1.B, 1.- 6. hod - Janevová Zuzana

2.A, 1.- 6. hod - Brandejská Jana

2.B, 1.- 6. hod - Šolcová Naděžda

3.A, 1.- 6. hod - Mašek Jiří

3.B, 1.- 6. hod - Brožek Pavel

4.A, 1.- 6. hod - Kocourek František

4.B, 1.- 6. hod - Šída Ondřej

 

 

Suplování:   Úterý 3.9.2019

datum výpisu: 2.9.2019 (13:48)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Šída Ondřej (Lék)

 

Nik

Jiř

Jiř

Jiř

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Jiřičková Eva

2.hod

supl. (ŠídO Lék)

VYP

2.B (VYP2)

(AUO)

 
 

3.hod

supl. (ŠídO Lék)

VYP

2.B (VYP2)

(AUO)

 
 

4.hod

supl. (ŠídO Lék)

VYP

2.B (VYP2)

(AUO)

 

Nikendey Václav

1.hod

Suplovací pohotovost

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

2.hod

VYP

VYP2

(AUO)

supluje

Jiřičková Eva

(ŠídO)

 

3.hod

VYP

VYP2

(AUO)

supluje

Jiřičková Eva

(ŠídO)

 

4.hod

VYP

VYP2

(AUO)

supluje

Jiřičková Eva

(ŠídO)

 

 

Suplování:   Středa 4.9.2019

datum výpisu: 2.9.2019 (13:48)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Studnička Jiří (PRŠK)

             

-

-

-

-

-

   

Zubko Jan (PRŠK)

           

-

Lau

Lau

Lau

Jan

Jan

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Janevová Zuzana

10.hod

supl. (Zub PRŠK)

PCV

4.A (ZL)

(DZL2)

 
 

11.hod

supl. (Zub PRŠK)

PCV

4.A (ZL)

(DZL2)

 

Laurynová Lucie

7.hod

supl. (Zub PRŠK)

PCV

4.A (ZL)

(DZL2)

 
 

8.hod

supl. (Zub PRŠK)

PCV

4.A (ZL)

(DZL2)

 
 

9.hod

supl. (Zub PRŠK)

PCV

4.A (ZL)

(DZL2)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

7.hod

PCV

ZL

(DZL2)

supluje

Laurynová Lucie

(Zub)

 

8.hod

PCV

ZL

(DZL2)

supluje

Laurynová Lucie

(Zub)

 

9.hod

PCV

ZL

(DZL2)

supluje

Laurynová Lucie

(Zub)

 

10.hod

PCV

ZL

(DZL2)

supluje

Janevová Zuzana

(Zub)

 

11.hod

PCV

ZL

(DZL2)

supluje

Janevová Zuzana

(Zub)

 

 

Vestibul 10.20 - 10.35 hodin - ped.dohled: Turek

Harmonizační kurz 1. ročníků dle pokynů třídních učitelů - sraz v 8.00 hodin ve vestibulu školy! Ped.dohled: Janevová, Krejčová, Šubertová

Suplování:   Čtvrtek 5.9.2019

datum výpisu: 2.9.2019 (13:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.A

 

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

     

1.B

 

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Janevová Zuzana (PedD)

 

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

     

Jiřičková Eva (Lék)

     

..

-

-

               

Krejčová Jana (PedD)

 

..

..

..

Koc

..

..

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Brandejská Jana

4.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Harmonizační dny

Hübsch Pavel

8.hod

odpadá

PCV

1.B (RK)

 

Harmonizační dny

 

9.hod

odpadá

PCV

1.B (RK)

 

Harmonizační dny

 

10.hod

odpadá

PCV

1.B (RK)

 

Harmonizační dny

Jiřičková Eva

1.hod

odpadá

VYP

1.B (VYP2)

 

Harmonizační dny

 

2.hod

odpadá

VYP

1.B (VYP2)

 

Harmonizační dny

 

8.hod

odpadá

VYP

1.A (VYP2)

 

Harmonizační dny

 

9.hod

odpadá

VYP

1.A (VYP2)

 

Harmonizační dny

 

10.hod

odpadá

VYP

1.A (VYP2)

 

Harmonizační dny

Kocourek František

3.hod

odpadá

PG

1.B (VYP1)

 

Harmonizační dny

 

4.hod

Suplovací pohotovost

 

Kočvara Lukáš

8.hod

odpadá

ITZ

1.A (VYP1)

 

Harmonizační dny

 

9.hod

odpadá

ITZ

1.A (VYP1)

 

Harmonizační dny

Rulcová Jana

5.hod

odpadá

TEP

1.A

 

Harmonizační dny

 

6.hod

odpadá

TEP

1.A

 

Harmonizační dny

Šubertová Renata

4.hod

odpadá

OBN

1.B

 

Harmonizační dny

Turek Filip

1.hod

odpadá

PCV

1.A (UZ)

 

Harmonizační dny

 

2.hod

odpadá

PCV

1.A (UZ)

 

Harmonizační dny

 

3.hod

odpadá

PCV

1.A (UZ)

 

Harmonizační dny

 

8.hod

odpadá

PCV

1.B (UO)

 

Harmonizační dny

 

9.hod

odpadá

PCV

1.B (UO)

 

Harmonizační dny

 

10.hod

odpadá

PCV

1.B (UO)

 

Harmonizační dny

Zajíc Ondřej

8.hod

odpadá

PCV

1.B (BR)

 

Harmonizační dny

 

9.hod

odpadá

PCV

1.B (BR)

 

Harmonizační dny

 

10.hod

odpadá

PCV

1.B (BR)

 

Harmonizační dny

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 10. hod Harmonizační dny

1.B

1.- 10. hod Harmonizační dny

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 10. hod - Krejčová Jana

1.B, 1.- 10. hod - Janevová Zuzana

 

 

Harmonizační kurz 1. ročníků dle pokynů třídních učitelů - sraz v 8.00 hodin třída 1.A - učebna 3.B; třída 1.B - klubovna domova mládeže! Ped.dohled: Janevová, Krejčová, Šubertová

Suplování:   Pátek 6.9.2019

datum výpisu: 2.9.2019 (13:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.A

 

HARM

HARM

HARM

HARM

HARM

               

1.B

 

HARM

HARM

HARM

HARM

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Janevová Zuzana (PedD)

 

-

-

-

-

                 

Krejčová Jana (PedD)

 

-

-

-

-

-

               

Šubertová Renata (PedD)

 

Ska

                       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

3.B

 

BLOK

BLOK

BLOK

BLOK

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Brandejská Jana

3.hod

odpadá

TEP

1.B

 

Harmonizační dny

 

4.hod

odpadá

TEP

1.B

 

Harmonizační dny

 

5.hod

odpadá

ZEK

1.A

 

Harmonizační dny

Jiřičková Eva

1.hod

odpadá

PIS

1.B

 

Harmonizační dny

 

2.hod

odpadá

PIS

1.B

 

Harmonizační dny

 

3.hod

odpadá

PIS

1.A

 

Harmonizační dny

 

4.hod

odpadá

PIS

1.A

 

Harmonizační dny

Raitmajer Václav

4.hod

změna

OBN

2.A

(1.A)

 

Skalický Bohumil

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

DVK

1.A

 

Harmonizační dny

Šubertová Renata

2.hod

odpadá

OBN

1.A

 

Harmonizační dny

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 5. hod Harmonizační dny

1.B

1.- 4. hod Harmonizační dny

2.A

4.hod

OBN

 

(1.A)

změna

Raitmajer Václav

 

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 5. hod - Krejčová Jana

1.B, 1.- 4. hod - Janevová Zuzana

 

Zpracováno v systému Bakaláři