Suplování:   Pátek 21.6.2019

datum výpisu: 20.6.2019 (14:13)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

             

BCA1

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

BCA2

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

BCA3

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

BCA4

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

V1

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

V2

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

V3

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

VK3

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

ZKO

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Studnička Jiří (NV)

 

..

..

..

..

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Brožek Pavel

5.hod

odpadá

NAV

4 (RK)

 

Obecná absence třídy

Knížková Renáta

8.hod

odpadá

NEJ

VK3 (NEJ)

 

Zkouškové období

 

9.hod

odpadá

NEJ

VK3 (NEJ)

 

Zkouškové období

Koubusová Klára

8.hod

odpadá

ANJ

VK3 (ANJ)

 

Zkouškové období

 

9.hod

odpadá

ANJ

VK3 (ANJ)

 

Zkouškové období

Nikendey Václav

1.hod

odpadá

SCh

VK3

 

Zkouškové období

 

2.hod

odpadá

SCh

VK3

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

TKR

VK3

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

TKR

VK3

 

Zkouškové období

Ouřada Vojtěch

0.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

 

1.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

 

2.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

 

5.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

 

8.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

 

9.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

 

10.hod

odpadá

PCvR

V3

 

Zkouškové období

Sedmík Josef

5.hod

odpadá

DUŘ

VK3

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

DUŘ

VK3

 

Zkouškové období

 

10.hod

odpadá

VD

VK3

 

Zkouškové období

 

11.hod

odpadá

ZPM

VK3

 

Zkouškové období

Szalay David

1.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NAV

4 (UZ)

 

Obecná absence třídy

Šída Ondřej

5.hod

odpadá

NAV

4 (UO)+

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

4

1.- 5. hod Obecná absence třídy

BCA1

0.- 12. hod Zkouškové období

BCA2

0.- 12. hod Zkouškové období

BCA3

0.- 12. hod Zkouškové období

BCA4

0.- 12. hod Zkouškové období

V1

0.- 12. hod Zkouškové období

V2

0.- 12. hod Zkouškové období

V3

0.- 12. hod Zkouškové období

VK3

0.- 12. hod Zkouškové období

 

Zpracováno v systému Bakaláři