Hockeymatch ’22

Velký hokejový mač

Po dvouleté odmlce způsobené epidemií COVID 19 se v úporném boji střetlo v přátelském hokejovém utkání u příležitosti Dne učitelů, v pátečním dopoledni na Zimním stadionu v Turnově, 25. března 2022 mužstvo žáků (výběr 2022) a učitelů – tým „JAKOĎAS“.                                                                                                     

Utkání skončilo jasným výsledkem 12:1 ve prospěch posíleného týmu učitelů.

Nepoměr ve složení týmu žáků, ale i učitelů, byl způsobený absencí čtvrtých ročníků, (práce v dílnách na školní maturitní zkoušce), ale i učitelů dozory v dílnách. Zde se projevila ekonomická síla učitelů, kteří nakoupili posily.

Přestože výsledek vypadá hrozivě, hrálo se na obou stranách s velkým nasazením. V družstvu žáků bych vyzdvihl výkon Filipa Jungmanna ze 3.A, který vynikal vynikající bruslařskou technikou, ale scházel mu spoluhráč na zakončování útočných akcí, velmi dobrý výkon předvedl také Roman Kocina ze 2.B, dále je nutné ocenit i herní nasazení zbývajících hráčů žákovského týmu.

Podíváme-li se na výkony hráčů týmu JAKOĎAS, vynikal zlatnický dílenský tandem Jan Zubko a Milan Hejral, velmi mile překvapil svým zakončováním Ondřej Šádek, učitel anglického jazyka.

K oslabení žákovského týmu přispěla i slabší podpora v řadách diváků z důvodu velké absence žáků v hledišti, i přesto si jak žáci, tak i učitelé zaslouží velký obdiv. Za předvedené výkony bychom jim měli poděkovat. Oba dva týmy tak přispěly k důstojnému průběhu oslav Dne učitelů, ale i žáků, bez nichž by nebyla škola školou.

 /mk/

Střední uměleckoprůmyslová škola
a Vyšší odborná škola, Turnov,
Skálova 373, přísp. organizace

Adresa:
Skálova 373, 511 01 Turnov

spojovatelka, domov mládeže
tel: +420 481 321 232
e-mail: skola@sups.info
ID datové schránky: emzk85g

 

 

Fakultní škola
Fakulty materiálově-technologické
VŠB-TUO

Náš zřizovatel je: