• Home
  • Šperk roku 2018

Šperk roku 2018

Hodiny a klenoty 2018

Letošní ročník mezinárodní soutěže „Šperk roku“ pořádaný Sdružením klenotníků a hodinářů České republiky v rámci výstavy HODINY A KLENOTY opět přinesl naší škole úspěch. Žáci oddělení Zlatnictví design šperku se soutěže zúčastnili ve dvou kategoriích – Studentský šperk komerční a Studentský šperk umělecký.

Matěj Doležálek získal ocenění za druhé místo v kategorii Studentský šperk komerční a Barbora Lagová třetí místo v téže kategorii.

Oba žáci se prezentovali letošní maturitní prací. Tento úspěch navazuje na předchozí čelní umístění žáků našeho oddělení v této soutěži a potvrzuje úroveň v oblasti výtvarně řemeslných dovedností získaných během studia na naší škole.

Blahopřejeme!

Výtvarné vedení: ak. mal. Jiří Studnička

Dílenské vedení:

  • Jan Zubko
  • Jana Krejčová
  • Zuzana Janevová

J. K.

Autor: Matěj Doležálek

 

Autorka: Barbora Lagová

SUPŠ a VOŠ

Skálova 373, 511 01 Turnov

spojovatelka, domov mládeže
+420 481 321 232 
ředitelna
+420 481 324 323